Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik nőknél olyan fétis,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik nőknél olyan fétis, hogy a nős pasiktól izgulnak fel igazán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsán hangzik, de létezhet ilyen nő?

2016. okt. 10. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Én leginkább hányok inkább tőlük. :D

Főleg, hogy sajnos ide jönnek kitenni az ilyen kérdéseket, mert félre akarnak kettyinteni ahelyett, hogy otthon beszélnének a feleségükkel a problemaikrol vagy tisztán intéznék és elválnának.

És igen eleg furcsán hangzik.

2016. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én legalább egy csajt ismerek aki mindig foglalt pasikra megy, leginkább nősekre és csak játszik velük.
2016. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Cégünknél tipikus az hogy 20-as csajok a 30-as nős, gyerekes férfiakkal haverkodnak. Kitesszük az asztalra referenciának feleségünk, gyerekeink képét, jobb a fellépésünk, öltözködésünk, egzisztenciánk mint a velük egykorú fiatal férfiaknak. 20-as csajok csodálják, becsülik az olyan férfiakat, akik még feleségül is vették a választott nőt, nem csak évekig kezelgetik, majd cserélik.
2016. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen van. Úgy hívják őket, hogy lotyók...
2016. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyok jó példának én is...
2016. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is fétis, de jó kihívás egy nős férfi.

Hogy egyik kedvenc könyvemből idézzek: "A másik nőnek lenni roppantul izgató, ezt nincs értelme tagadni: te vagy az, akiért a férfi akaratlanul elárulja a feleségét, még ha szereti is. Ennyire ellenállhatatlan vagy."

Lehet ítélkezni, lepontozni, sz@rt enni, ez akkor is így van. :)

2016. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"becsülik az olyan férfiakat, akik még feleségül is vették a választott nőt, nem csak évekig kezelgetik, majd cserélik"


Tényleg nincs is annál becsülendőbb, mint az a gerinces magatartás és értékrend, mint hogy a feleségül vett nő bizalmával visszaélve valaki a huszonéves kolléganőit "kezelgeti", miközben a felesége mondjuk épp a közös gyerekükkel van otthon gyesen.


Két ilyen eset volt a saját ismeretségi körömben, - már ami kiderült, - de ott mind a két esetben úgy hozta az élet, hogy amit annak idején mélységes csalódásnak, cserbenhagyásnak és fájdalomnak élt meg a feleség, azt évek távlatából visszanézve már nagyon máshogy látják, mert miután talpra álltak lelkileg, mind a kettőjük számára egy jobb párkapcsolatot hozott a sors (egy, illetve három gyerekes elvált nőként).

2016. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az nem fétis.. Az ilyen " nőket " hívjuk r.bancoknak akik foglalt férfival akarnak kezdeni.
2016. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én csak egy nős pasira gerjedek. Tiszta szívemből szeretem. Örökké és sose fogom elfelejteni. Imádom őt ,meghalok érte. 3éve ,hogy odáig vagyok érte,teljesen beindulok,ha látom,ő álmaim férfija. Belehalok,hogy egyszűen nem ölelhetem meg és nem csókolhatom meg. Nagyon szenvedek miatta és az a legrosszabb,hogy megmondta,ha nem lenne senkije megd.na.Imádom őt.

Örökké szeretni fogom. Egyszerűen ,akárhányszor meglátom mindig újra-és újra megszeretem. Örökké a szívemben lesz ,nem veszi át senki sem a helyét.

NYugodtan lepontozhattok ,akkor is így érzek iránta. :((

Pedig ,ha lehetne elfelejteném,de nem megy

Ha olvasod,Nagyon Szeretlek Téged!!!

2016. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Ezek szerint, ha ő lépne, akkor belemennél, akkor is, ha csak kaland lenne?
2016. okt. 10. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!