Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg tudnék élni abból, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnék élni abból, hogy a koszos fehérneműimet árulom?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2016. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te veszel a sz*ros alsógatyámból, akkor én is veszek a te koszos fehérneműdből, áll az alku ? :D
2016. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget vesznek belőle, akkor persze!
2016. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Made my day :D Visítok xdd Ilyen üzleti érzékkel marketinget kéne tanítanod. És abból élned :D
2016. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél vele egy próbát,de a magyar körülmények között ,igencsak nagy mennyiséget kellene produkálnod.

Kellene egy oldal,ahol különböző jó sztorikkal értékesitenéd a fehérneműidet,pl licites formában.

Bár az a helyzet,hogy kb. hasonló,mint ha testedet adnád el :)

2016. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a használt rágógumiaimat adtam el. Bár én híres ember vagyok, tőlem vették mint a cukrot. Nem tudom, szerintem csak akkor áruld. :D Amúgy erős koppintás, valahol ma ezt olvastam, szóval max már csak konkurencia lehetsz valakinek. De ne legyél már buta. Utána meg minden őrült megkeres! Ennek vannak ám veszélyei is. jól gondold át.
2016. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg de elég szerényen.

mert:1 jó bugyinak is ára van,mert nem veeznek meg az emberek bármit.ha az kijön nullára akkor csak utána lehet költeni az életre.

És adózni is kell utána.

2016. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye világban mindenből lehet pénzt csinálni! A hülye emberek pedig soha nem fognak kihalni! Szólj ha már nem tudsz mit eladni, adom a szaros gatyáimat is!
2016. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!