Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csalánnal elverem a (mazo)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csalánnal elverem a (mazo) barátnőmet lehet valami baja? Van aki esetleg kipróbált már ilyesmit?

Figyelt kérdés

Nemrég kirándultunk és amikor letéptem egy csalánt, megcsaptam a lábát vele persze csak viccből.. persze viszketett neki ahogy kell..


és megjegyezte hogy mennyire izgatná ha legközelebb jönnénk meztelenül kikötözném egy fához és jól elverném a fenekét, stb, de még "ott" is.. hát nemtom.. nem lesz attól vmi baja? Amúgy benne lennék, szoktunk ilyeneket csinálni, bár még sose csináltuk a szobán kívül, szóval nem is tudom.. félek a csalántól baja lenne nem?



2016. okt. 9. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs csalánallergiája s van mazo beállítottságA, akkor semmi baja nem lesz csak mégjobban megtelik vérrel a csiklója s jobban vágyja a kielégülést (tudok olyanról akinek van, s ezért nem tud így élvezkedni...)
2016. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Én a farkad verném el vele csicska gyerek
2016. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
2. Lehet, jót tennél vele neki, egészséges, jót tesz a bőrnek, vérkeringésnek.
2016. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Semmi baja nem lesz. Kaptam már ilyen kellemes csapkodást csalánnak és adtam is. A csalán okoz majd egy jó vérbőséget, szép nagy piros kiütéseket, ami néhány óra alatt elmúlik majd. Az elején viszont rettenetesen fáj, de a barátnőd szerintem pont erre vágyik. Jó ötlet kikötözve csinálni, mert így nem tudja kapargatni magán a kiütéseket. Ha elkaparná, az tovább megmarad.

Sajnos most már benne vagyunk az őszben és hűvös az idő ilyen meztelen kikötözéshez. Tavasszal nő igazán a csalán. Meleg időben, otthon, kertben is lehet csinálni. Ott úgy tudod enyhíteni a fájdalmát, ha vízzel lelocsolod.

2016. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem allergiás rá, illetve nem ütsz akkorákat, hogy sérülést okozzon, akkor nem lesz tőle baja.


Viszont a nyilvános helyen játszadozással óvatosan, ezzel már lehet gond, ha mások is járnak arrafelé. Ha a meztelenül kikötözés a lényeg, akkor vigyétek haza a csalánt, ha pedig a kirándulás közbeni játék, akkor öltözzön úgy, hogy könnyen elérhetőek legyenek a megfelelő testrészek, de a felöltözés/eltakarás is gyorsan megoldható legyen.

2016. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
#2: Nagy forma vagy. :DDD
2016. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

nekem furcsa dolgo lett tőle.

sok csalántól a fogsoromban éreztem utána végig valami furát végig a fogak alatt.

szerintem enyhe allergiás reakció volt.

ugyhogy at javaslom, ha ilyent játszotok, legyen ott kálcium pezsgőtabletta és érdemes elgondolkozni a kezdő mértéken. ha ennél sulyosabb reakció nem lesz akkor lehet növelni.

de ha komolyabb reakció van akkor nem és azonnal kálcium.

szóval csak ésszel.

2016. okt. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz reumás. :)
2016. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

"Ott úgy tudod enyhíteni a fájdalmát, ha vízzel lelocsolod."


Vagy lehugyozod.

2016. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
semmi baja nem lesz töle, de ha vizzel lelocsolod a végén akkor szerintem be fog pisilni, mert akkor még jobban fáj. Csak mondom
2016. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!