Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mit tennétek ha tudnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit tennétek ha tudnátok, hogy nincs orgazmusa egy lánynak?

Figyelt kérdés
Úgy értem én valamilyen okból kifolyólag még nem éltem át, pedig van nemi életem, minden percét élvezem, de nem jutottam el a csúcsra. Ha erről tudnátok előre, akkor is lefeküdnétek egy ilyen lánnyal?
2016. okt. 9. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És megpróbálnék olyan ügyes lenni, hogy legyen orgazmusa végre.
2016. okt. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, probalnek segiteni neki hogy legyen. :) Megkerdeznem mi hogy jo neki, es azon tul is kiprobalnam azokat a dolgokat vele amik masoknal mukodtek. :) Kerdezo amikor magadnak csinalod akkor sem sikerul?
2016. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magamnak sikerült már szóval nincs lehetetlen, de ha esetleg mégis akkor bevállalnátok, hogy nem jut el a csúcsra csak élvezi.
2016. okt. 9. 08:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretem, akkor igen.

Egyébként frusztráló tud lenni számomra. Viszont mivel nincs semmi fenntartásom a kisérletezéssel, ezért ha nyelvvel, ujjal nem sikerül, akkor gond nélkül bevennék valamilyen játékszert is a szexbe 😉

2016. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, én messziről kerülöm az ilyet. Tudom, egy rohädék vagyok, de ez van. Majdnem minden barátnőmnek volt csiklós orgazmusa, de aktus közben képtelenek voltak elmenni. Aztán összejöttem egy lánnyal, akinek egyáltalán nem volt semmilyen. Nyaltam, ujjaztam, keféltem órákig - semmi. Nem csak tőlem nem volt, senkitől, soha. Még magának sem sikerült. Egyszer sem. Ennek ellenére a szex jó volt, de azért eléggé rámonyta a bélyegét a kapcsolatunkra. Úgy éreztem, hogy velem van baj, nem vagyok elég jó, egy csődtömeg vagyok, stb... Aztán szakítottunk és megismertem egy másik lányt. Az első alkalom elég rosszul sült el (rágörcsöltem, hogy neki sem lesz és majd bénának tart és elhajt), de türelmes volt. És nagy meglepetéssel vettem észre, hogy a második alkalommal nem csak az előjáték, de aktus közben is elment. Egészen addig sosem történt még velem ilyen, hogy egy nő a farkamtól menjen el. Sok-sok éve együtt vagyunk és nem volt olyan szex, melyben ne lett volna legalább egy orgazmusa. Sokkal jobban érzem magam mellette. Rájöttem, hogy nem velem van a baj, nem én vagyok a génhibás csődtömeg, hanem az a sok orgazmusképtelen szerencsétlen, akikkel összefújt a szél.
2016. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És most, hogy csinálod? Eljátszod az orgazmust?
2016. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz a technika vagy sok a stressz, és az elvárás.
2016. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem játszom meg, addig csináljuk amig ő el nem megy, de én addig is élvezem. Nem tudom mivel lehet baj, re,élem ez változik.
2016. okt. 9. 14:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj
2016. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt próbáld megérteni magadnak mikor és hogyan sikerült. Mit csináltál, milyenek voltak a körülmények stb.
2016. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!