Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme ilyen kapcsolatnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Beleszeretem egy lányba ö nem viszonozta, de mivel sokat dolgoztunk együtt így elértem nála pár dolgot, de a sex et nem. Időközben vettem is vele útlevelet és repülőjegyet. Csak az történt hogy a vásárlás után összejött egy másik sráccal, azon az ágyon amit én raktam össze. Azt mondja azért jöttek össze mert velem nem működik a kémia. De kimenni dolgozni meg velem akar, meg a jegyet is megvettük. Mert én vagyok a legjobb barátja. Meg én beszélem a nyelvet, akivel összejött meg nem. Végül is szeretnék kimenni dolgozni de ez nagyon bezavart. Ilyenkor mit lehet tenni? 2 hét múlva kéne kimennünk.

2016. okt. 7. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt most te voltál a balek srác. Ez kabaré.
2016. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jusson eszedbe, hogy most is éppen annak a csávónak a farka van a szájába meg azt veszi be minden lukába és megfogod kapni a megoldást.
2016. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy másik ágyat egy másik lánynak:)
2016. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát hülye voltam ez tény. :)
2016. okt. 7. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan tönkretesznek férfiakat.

Ezesetben te vagy az a férfi.


Kihasznál, nem veszed le ?

2016. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Add el az egyik jegyet, menj ki egyedül, ő csak ki akar használni.
2016. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jah de vágom szerintem egyedül megy ki én meg pénzt vesztek. De nyerek tapasztalatot.
2016. okt. 7. 21:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj a jegy 2 főre szól, nem két külön jegy.
2016. okt. 7. 21:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgyis ki fogsz vele menni, szóval tőlünk mit akarsz?
2016. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, b@*szál ki vele te is, menj egyedül! Ha meg külföldre mész dolgozni csak jön majd a sok lóvé, visszajön hamar a jegy ára.
2016. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!