Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit értünk az alatt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értünk az alatt, hogy tudni kell használni a péniszt?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmnek szinte mindig orgazmust okoztam, pedig csak tologattam ki-be, meg figyeltem rá. Ennyit takar a "tudni kell használni"?
2016. okt. 5. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg ne hugyozd le a cipőd.
2016. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez a "tudni kell használni" csak egy jó kifogás, hogy a nőnek még véletlenül se kelljen közölnie a férfivel, hogy mi jó neki. Hadd találja ki szerencsétlen magától, ha meg nem sikerül le lehet bénázni. Kedves nőtársaim, nyissátok ki a szátokat, én legyen bennetek annyi, hogy megmondjátok hogyan jó nektek, és akkor nem kell megjátszani az orgazmust meg elhordani a pasikat mindennek. Honnan a francból kéne tudnia egy férfinek, hogy annak a nőnek akivel éppen van, mi a jó, mit élvez, hiszen minden nő más, az orgazmust is el lehet érni vagy 10 féle pózban, de ha te csak mondjuk lovaglás közben mész el, akkor nehogy már a pasi legyen a béna, ha te prűd vagy ezt közölni, és várod a csodát kutyapózban...

26/N

2016. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy ne arról szóljon hogy feláll be teszed és ki -be ;) használd a csípődet is ;) 22 L
2016. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy a 2-es válaszolónak Igaza van ;) meg ez a tud használni dolog nem is arról szól hogy hogyan dugod ki be hanem hogy közben figyelsz a párodra és nem reszelsz..
2016. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@2-es: hehe :) Hányszor mondtam már nőnek, hogy 2 féle nő van. Az egyik amelyik őszintén tud beszélni arról, hogy mi a jó neki, a másik amelyiknek vacak a szexuális élete.


Mégis hány és hány nő hiszi, hogy a férfiak gondolatolvasók, legalábbis ez a legjobb tippem arra, hogy várja a csodát, és ha a férfi nem talál rá, akkor megsértődik.

2016. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. És nem véletlenül nem jött több válasz. Sajnálom a férfiakat mert a nők miatt sokszor a nulláról kell felvarázsolni az önbizalmukat. Mert mindenhol azt látod, pl a filmekben is, hogy szex közben csak a pasi lehet béna, a nő meg akkor is jó, ha csak fekszik némán mint egy döglött ponty. Aztán másnap a barinőkkel meg szénné égetik a csávót, mert nem tudta hogyan elégítse ki. Meg amikor a nő a legnagyobb áldozat, mert "szegénynek éveken át meg kellett játszania az orgazmust", de a pénisz szót nem meri kimondani, annyira prűd. Hát tiszta szégyen. Ez olyan mintha évekig ennél egy szar kaját, de az istenért nem változtatnál a recepten. Hát akkor megérdemled.
2016. okt. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!