Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy olyan tini...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan tini lányról, aki facebookon borítóképnek a saját mellét, bikiniben, felülről fotózva állítsa be?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ismerősöm, most néztem, hogy ez volt a korábbi borítóképe..
2016. okt. 2. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Az ossze lany ilyen akinek melle van. Nekem ebbol 500ism van
2016. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolok róla. Nincsen fészbúkom :)


Na meg mi van ha a melleit teszi ki borítóképnek? Semmi!

Szerintem mindenki azt tesz ki amit akar!


Vannak olyan nők,akik az utcán kiteszik a mellüket úgy,hogy szinte minden látszik. Az nem zavar senkit?

Jah ,hogy az más! Nem más!

2016. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Keruld el az ilyen lanyokat, valami nem stimmel naluk.(manapsag nem keves ilyen van, vagy nincs semmi onbizalmuk es igy vedekeznek vagy pont a szoges ellentete.)

Valaszolo, nem kell minden tinedzsert egy kalap ala venni ;)

2016. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megdugnám
2016. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves. Mert ha 18 alatti ,akkor törölheti a fb a hátteredet... :DD De ha idősebb ,akkor szerintem okés. Nekem tetszik.
2016. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Szereti megmutatni magát. Csak majd ne lepődjön meg és ne sírjon a szája ha az utcán elkapják és megerőszakolják, vagy el viszik külföldre prostinak... 22 L
2016. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék rá! Szívesen megnézném!
2016. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!