Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzek késztetést arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek késztetést arra hogy r1banc Legyek?

Figyelt kérdés

Mindig is kényszert éreztem arra, hogy magassarkút hordjak miniszoknyával, régen kimerült ez annyiból hogy miniruhában buliztam és élveztem ahogy utánam fordulnak, ahogy méregetnek. Magassarkút nem mertem felvenni mert így is túl magas vagyok. Nyáron falatnyi 3,14csanadrág stb. Valamiért így érzem jól magam. Nem is érzem magam csinosnak télen...

Most már váltani akarok, arra gondoltam hogy tényleg fel kéne öltöznöm úgy, hogy maximálisan kihasználjam az alakomat. Rendszeresen magassarkú, cicanadrág, szoknya, mély dekoltázs stb. Tehát igazából 3,14csásan akarok kinézni.


Miért jó ez nekem?

Önbizalomhiány?


2016. szept. 27. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Figyu, a r1banc nem egy öltözködési stílus.
2016. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, önbizalomhiányos vagy.
2016. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Képet! :DD
2016. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A korodat nem tudjuk pedig sokat segítene.:) Szerintem sok csaj átmegy ezen tizenéves korban,amikor rájönnek,hogy ők jó nők. Később meg ez normális esetben átalakul,mert lesz egy nőies kisugárzásod,kialakul egy személyiséged. Ha valaminek ez nincs meg,akkor a testét próbálja inkább bedobni ezek helyett. A helyes női önkép,önértékelés fontos. Ahogy az is,hogy erősítsd a pozitív női tulajdonságaidat,amit felfedezel magadban. Igényes, szép és természetes mini rucik nélkül is lehetsz.
2016. szept. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs egyéniséged. Ha lenne, azzal tűnnél ki, így viszont csak ezzel tudsz.
2016. szept. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Miért jó ez nekem?

Önbizalomhiány?"


Mert azt hiszed, ha pár kiéhezett lúzer megbámul, akkor majd ér valamit a szánalmas, középszerű szürke életed.

2016. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem az öltözködéstedtől leszel r.banc!!!! Ahhoz kell egy viselkedési stílus is... Stílus nélkül szimplán csak kihívó lesz az öltözködésed és potenciális kufirc partnert fognak látni benned a pasik de többet nem... 22 ö
2016. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22 L
2016. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
utolsó: miért és a r1banc egy magasabb szintű kultúra? :D
2016. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Úgy értettem ha úgy viselkedik mint egy r.banc szó sem volt kultúráról.
2016. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!