Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy normális párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális párkapcsolatban mennyi a heti szex mennyiség?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 14:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Változó. 2 éve vagyunk együtt általában heti 4-5 alkalom De van mikor heti 8-10 alkalommal is van. Viszont olyan is előfordult már hogy heti 2 volt csak.. 22 L
2016. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Eleinte sokat voltunk együtt, aztán ahogy telik az idő, elkezd stagnálni, majd enyhe csökkenés. Ami utána jön, az a szakítópróba egyeseknél.
2016. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt és körülbelül kéthetente szexelünk (aktus) , viszont tudjuk, hogy mások az igényeink ezért orális kielégülést biztosítok neki nagyjából naponta, kétnaponta, vagy amikor tudom, hogy nagyon szeretné. Viszont amikor együtt vagyunk a szex isteni, nem 5-10 perces reszelés, hanem érzéki, egész estés együttlét, amivel mindig lelkileg is közel kerülünk egymáshoz. Szerintem nem érdemes mennyiséget számolni, hanem minőséget. Persze ha mindkettő megvan, akkor egészségetekre! :) 24/L, (24/F)
2016. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 János Gilján ***** válasza:

Nálunk 10 év kapcsolat után heti 4-5. Most 1 éves a fiacskánk, aki levett egy alkalmat fixen a heti gyakoriságunkból, előtte heti 5-6 volt. Kisgyerek mellett sokkal keményebb játék megszervezni az együttléteket, mint előtte volt. Büszkék vagyunk, hogy tudjuk tartani gyerkőc mellett is a heti 4-5-öt!


Aki napi 3-makat írt, ott felmerül a kérdés, hogy hogy van ennyi idejük rá??? :) Na persze itt csak az irigység beszél belőlem, mert én is el tudnék viselni még gyakoribb együttléteket, csak munka meg gyerek mellett ez szinte kivitelezhetetlen sajnos...


36F és 33N

2016. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekünk eleinte napi 5 is volt nem ritkán, aztán jöttek a dolgos hétköznapok, gyerek, stb.... Így teljesen változó, ha van mód lepasszolni a gyereket, akkor összejön 3-4 menet is, ha nincs, akkor sokszor örülünk, ha este beesünk az ágyba...
2016. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Annyi, amennyi a párnak ideális. Páronként eltérő mint a válaszból láthattad. Van aki napi szinten igényli, más kétnaponta, három, hetente. Változó. Ha van egy pár, akinek elég heti 2-3 akkor nekik az a normális (ha egyeznek a z igények persze). ha valaki többet akar vagy kevesebbet már nem mondható normálisnak, mert sérül. Tehát: Pont annyi amennyi mindkét félnek jól esik.
2016. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 János Gilján ***** válasza:

13-mas:

Kicsit elgondolkodtatott, amit írtál a 2 hetente egyszeri gyakorisággal kapcsolatban. Kérlek ne vedd kötekedésnek, csak szeretném megérteni a következőt: Ha tényleg annyira nagyszerű a szex, amikor együtt vagytok, akkor hogy lehet az, hogy nem éled benned sűrűbben a vágy, hogy ezt a fantasztikus testi és lelki élményt újra átélhesd a szerelmeddel?


Az én fejemben ez kissé ironikusan fogalmazva így néz ki: "Ez annyira fantasztikus volt drágám, hogy most két hétig megint ne csináljuk"


Egyetlen logikus magyarázatot tudok elképzelni, hogy a saját vágyadat akarod annyira feltüzelni a két hetes várakozással, hogy már szinte megbolondulj az összeolvadás csodás élményéért. Talán attól félsz, ha sűrűbben szexelnétek, akkor csökkenne a varázs?

A másik logikus, de kevésbé kellemes verzió pedig az, hogy valójában mégsem annyira jó az együttlét, mint állítod. Hangsúlyozom, hogy nem kötekszem, csak megérteni szeretnélek! :)

2016. szept. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

17-es: 13-as vagyok

Egyik sem. Nem tudom, hogy miért de én nem tudom csak úgy megkívánni a szexet, nekem különleges nap, hangulat, este kell hozzá, ezen kívül megfelelő felvezetés. Viszont ha megkívántam a dolgot, attól kezdve tényleg szuper. Ez kb. egy külön kérdést megérne, hogy miért van így, mert nem tudom, de szerencsére a párom kitartó, és próbálunk javítani a dolgon. (a két hét már haladás)

2016. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 János Gilján ***** válasza:

Köszönöm a választ!


Ha elfogadsz egy apró tanácsot, próbáljátok fokozni az általános intimitást a mindennapokban. Összebújás, simogatás, kedves szavak, általános meleg hangulat. A tapasztalataim alapján az intimitás fokozása magával hozza a gyakrabban éledő szexuális vágyat is.


Sok sikert! :)

2016. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Köszi! :)
2016. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!