Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 55 éves nőben mi vonzót lát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

55 éves nőben mi vonzót lát egy 21 éves férfi?

Figyelt kérdés
Bárkit megkaphatna és állítása szerint meg is kap a saját korosztályából. Jól karban vagyok tartva, sportolok évtizedek óta. De azért a kor meglátszik.
2016. szept. 20. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább trófea. Többre ne számíts szerintem. Ha meg van férjed, annak fejébe gondold át, hogy kell-e az egész.
2016. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te egy csinos Nő vagy, ő meg egy férfi, akkor is ha fiatal. Ennyi a titok ;)

42/F

2016. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de szerintem egy 21 éves srác még nem férfi. Az öcsém pont ennyi idős, túltengenek benne a hormonok, csajozik ezerrel, kihasználja, hogy jól néz ki. De ez normális. Az nem lenne normális, ha egy olyan ővel akarna összefeküdni, aki az anyja lehetne. Anyakomplexus? Kíváncsiság? Nem hinném, hogy feleségül akarna venni téged...
2016. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egzisztenciád nyújtotta kiegyensúlyozottságpdat?
2016. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 icu75 ***** válasza:
Miért ne lehetne vonzó,nyilván szexuálisan? Egy ilyen fiatal fiúnak a szex a fontos,ezt könnyen és profi szinten megkaphatja tőled,beszélgetni is jobban tud veled,mint a korabeli lányokkal. Ennyi,csak nem kell többet belelátni a dolgokba,mint amennyi van. Tervezni(életet,családot) nyilván nem veled fog.
2016. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez nem a kortól hanem a kinézettől függ. nekem 22 évesen összejött egy 45 éves nővel a tuti, a lényeg, hogy vonzó, minden helyzetben nőies, és kiegyensúlyozott volt.

egy flörtnek indult majd láttam rajta, hogy több is lehet belőle, addig ütöttem a vasat amíg lehet, aztán elhívtam randira, igen mondott és egy jó kis kaland lett belőle, nyilván tudtuk mindketten, hogy ez nem hosszútávú kapcsolat lesz.

25f

2016. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi dögös nőt?:)A fiatalság sem minden..
2016. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha hiszed ha nem kérdező, előbb dugnék szét egy 55 éves vonzó nőt mint egy 25 évest. a hozzád hasonló nők nagyon jók az ágyban, sok mindenről lehet veletek beszélgetni, nem cirkuszoltok, hisztiztek, van már kialakult világképetek. a lényeg h sokszor és keményeket is tudjunk kefélni egymással és lelkiség is legyen köztünk. van egy 56 éves ex tanárnőm aki bár férjezett de ha egyedülálló, özvegy lenne kérés nélkül kefélném a hölgyet mert nagyon vonzó fiatalos.
2016. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!