Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, válaszolnátok néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, válaszolnátok néhány kérdésemre a szexszel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Röviden annyit kell tudni hogy a barátommal próbáltunk ezt-azt de van, amit nem nagyon értek.

Nálatok úgy van, hogy csak a végén érzitek jónak, ha "kiveritek"? Ha valaki más csinálja, akkor nem izgatóbb? Vagy hogy van ez?

És a szexel mi a helyzet? Ott is csak a végén "éreztek jót" vagy végig?

Igaz, hogy nálatok különválasztható az élvezet és a szerelem?

Az orális szexet szeretitek jobban, vagy ha magatoknak oldjátok meg a dolgokat?


Egy értetlen 18 éves lány.


2016. szept. 16. 08:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én végig élvezem, ezért is szeretem elhúzni a masztit is akár 30-50 percig...

a szexet szintén simán élvezem eddig, csak ugye ott több mozgásra van szükség, így sokkal fárasztóbb, de élvezetes...

volt olyan, hogy direkt nem akarok elmenni a végén, mert fáradt leszek utána, de végig élvezem az egészet, csak lefáradni nem akarok...

nálam szex csak a kapcsolatban fér bele...

a maszti és az orál teljesen más érzés...mind2-nek meg van a maga varázsa :)


nálam van olyan, hogy masztizni van okom, de szexelni nem szexelnék (pl én természetes altatónak használom, mert hiperaktív vagyok és van amikor nem tudok elaludni) és van amikor fordítva van, hogy szeretkezni szeretkeznék, de masztizni nem, de ez főleg érzelmi indíttatású dolog...


23F

2016. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a válasz a kérdéseidre:

- Nekem izgatóbb ha a feleségem csinálja, mintha magamhoz kellene nyúlnom, bár ez ritkán fordul elő, mert azért napi szexadag megvan.

- Élvezem végig, de a legjobb valóban a vége.

- A rendes szexet szeretem a legjobban, az orálisat csak akkor ha valamiért az nem mehetne, magamhoz meg csak végszükség esetén nyúlok.

2016. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálja a lány, akkor nem csak a spricceléskor jó az érzés, hanem közben is. De kevés lány tud jól szopni és technikásan farkat verni. Gyakorolj!

Szex közben, mivel kreatív férfi vagyok, gyakran tekergetem a csípőmet, és más technikákat is alkalmazok, így a makkom, péniszem egész hossza jobban van ingerelve és végig jó érzésem van, de ehhez kell egy technikás lány is, aki "belemozog" a lökéseimbe és gyakorlottan lovagol, "hegyezi" a péniszt.

Én csak azzal szexelek, akibe szerelmes vagyok.

Az orális szexet szeretem jobban, mint magamnak csinálni, de mint említettem, kell hozzá egy olyan lány, aki fejlődni akar, fantáziadús, kreatív és technikás is.

2016. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat itt és privátban is (aki normálisan írt) :)

Igen első barátom.

Szeretném viszont leszögezni, hogy válaszolni csak akkor érdemes, főleg ha támadó szándékkal írnak, ha az illető tud olvasni. Mert nem ÉRETLEN-t, hanem ÉRTETLEN-t írtam :)

2016. szept. 17. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!