Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért kerülik egymást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért kerülik egymást szakítás után?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 11:19
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mert nem békében, közös megegyezéssel válik szét a legtöbb pár. Mindig valaki szakít valakivel, ergo van egy agresszor és egy szenvedő alany. Ezt a helyzetet próbálják ezzel feloldani, és elfelejteni.
2016. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint akibe egyszer szerelmes voltam és együtt voltunk nem tudom utána CSAK barátként kezelni / tekinteni rá. Az olyan megjátszott és erőltetett dolog számomra. F
2016. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint azért kerülöm az exemet mert elég csúnyán ért véget a kapcsolatunk miatta. Ő mindig keres, pedig tudja hogy 5 hónapja van párom..21L
2016. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van akit kerülök, mert rossz élményekkel teli volt a kapcsolatunk és egyszerűen nem vagyok rá kíváncsi. Nem érzek iránta sem haragot, sem gyűlöletet, csak azért zavar a jelenléte, mert régen sok olyan dolgot tett velem, amire nem jó emlékezni, viszont ha látom, akkor ezek mindig eszembe jutnak.

Van, akivel ha összefutunk, simán beszélünk pár szót, nyilván ez ilyen felszínes csevej, de teljesen semleges érzésekkel vagyunk egymás iránt.

2016. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
érdekes ez, mert én mindig próbáltam fenntartani a kapcsolatot, mindig normálisan váltunk el, érvekkel támasztottuk alá a dolgokat, megegyeztünk, pont..erre 90%-uk vagy eltünt, vagy ugy adta elő h nekem rossz hirt keltsen stb. f.aszom se érti ezeket
2016. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kivált belőlem még mindig érzelmeket. De tudom, hogy nem működik. És ez így frusztráló, felkavaró érzelem. Hogy mennyire erősen hatunk egymásra és mégsem tudjuk együtt csinálni. Ezért jobb, ha nincs kapcsolat köztünk.
2016. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért talán jópofizni kéne?
2016. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig együtt voltam egy lánnyal, utána szakítottunk, aztán fél év után összejöttünk, aztán megint szakítás lett a vége (méghozzá elég balhés). Utána rájöttünk hogy nemigazán illünk össze, ezért nem erőltettük tovább. Hosszú ideig nem beszéltünk egymással, aztán egyszer véletlen összefutottunk az utcán és végül úgy alakult hogy kibékültünk, megmaradt a jó viszony, de csak baráti szinten.

Az egymás kerülése azért van, mert a szerelem és annak a vége elég heves érzelmi reakciókat váltanak ki az emberből, amelyek nagyon erősen befolyásolják az illető pszichikai állapotát. Ilyenkor az embernek időre van szüksége, hogy a heves érzelmi reakciók lecsillapodjanak és képes legyen nyugodt, tiszta fejjel gondolkodni.

2016. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert meg 2 ev utan is egyszerre vernem meg, kapnek sirogorcsot es ugranek a nyakaba... azert. De persze nem tehetem. Es egy erzelmet is nehez es rossz elfojtani, nemhogy 1000et, amit erzek, ha meglatom...
2016. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!