Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz szex, mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz szex, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk egyutt. Másfél éve éllunk szexuális életet. Az utóbbi idoben még a heti 1 is sok nekem, mert nagyon rossz. Az elején se volt jobb de azt hittem majd változni fog. A legnagyobb gond az, hogy nagyon hamar elélvez, sosem volt még orgazmusom és úgy tunik őt ez nem is zavarja. Nyalni is csak kb 5 alkalomból 1x szokott, pedig én mindig kielégítem orálisan is. Szerintetek lesz ez még jobb? Javulhat még?

2016. szept. 13. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatjátok lekommunikálni, de szerintem már késő lenne. Hamarabb kellett volna finoman elmondanod, hogy ez így meked nem jó. Ha meg ez már megtörtént,végképp nem lesz jobb. Én szakítanék.
2016. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kufircolj velem.
2016. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem koszi :D szeretem őt, csak ez a problémánk ne lenne...
2016. szept. 13. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy le leszek pontozva, de leírom: 9 éven át áltattam magam azzal, hogy majd jobb lesz. Nem lett. Mondjuk nekem így is volt orgazmusom, mert általában 2 menetet nyomtunk, és a második már hosszabb volt, de attól még nem elégültem ki - nem tudom ez így mennyire érthető -, mert maga az orgazmus megvolt, de valami mindig hiányzott. Minden hülyeséget kitaláltam magamnak, hogy biztos majd jobb lesz ha lesz új munkahelye és nem lesz ennyire fáradt, majd jobb lesz, ha elköltözünk stb...

Hála a magasságosnak, hogy jött egy férfi, aki felnyitotta a szemem, azóta boldog vagyok, és testileg és LELKILEG is kielégült!!!

Kívánom, hogy te is megtaláld az igazit, mert ez a fiú valószínűleg nem az. És nem azért, mert hamar elélvez (ez nem feltétlenül az ő hibája), hanem mert nem érdekli, hogy neked jó-e!

2016. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kommunikáció! tisztázzátok egymással a problémákat, beszéljétek meg, hogy min, hogyan kéne változtatni, ha nem megy, akkor szakítsatok.


persze nagyon fontos, hogy miként hozod szóba a dolgot és milyen módon közlöd vele. az, hogy "rossz veled a szex, nem jól csinálod, vége, ha nem javulsz" biztosan nem fog javítani semmin. próbáld minél kevésbé számonkérően és ultimátum szerűen kezdeni, mert az nagyon ritkán éri el a kivánt eredményt.

ismerkedj meg az asszertív/erőszak mentes kommunikációval, sok ilyen párkapcsolati konfliktust segít békésebben rendezni, mint bármilyen más módszerrel lehetne.

esetleg egy pszichológus, vagy szexuálpszichológus tud segíteni konkrét módszerekkel, amikkel rá tudod vezetni anélkül, hogy konfliktus legyen belőle.

2016. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem beszéltem még meg vele, tudom hogy érzékenyen érintené a téma, meg mindig úgy voltam vele, hogy 1. sorban a partneremnek legyen jó aztán nekem, de ő ezt nagyon megszokta, most már muszáj lesz vele beszélnem, nem mehet így tovább, hogy hetente 1x szexelek vele azt is csak azért, hogy neki jó legyen
2016. szept. 13. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sose értettem hogy idézem 'a partneremnek legyen jó'

De miért feltételezed azt hogy ha neked is jó lenne lehet még többet adnál neki ezáltal is!!

Amúgy nem lesz jobb!

Én mint pasi ugyanigy reménykedtem jó sokáig mert szerettem őt de hiába majd szétváltunk!

Hamarabb kellett volna otthagyni!!

2016. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 7. válaszíróval!

Egy pasi attól érzi magát igazi férfinak, hogy ki tudja elégíteni a partnerét. Persze kettőn áll a vásár, de hogy egy kicsit se "töri magát" semmilyen "módon" az már régen rossz szerintem...

2016. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. beszéld meg vele,

2 válasszatok olyan pózt amiben később élvez el, vannak olyanok, így szokták elnyújtani pont az ilyenek miatt

3 ha nem akar segíteni ebben, nem partner, akkor dobd különben egy életre lemondhatsz a jó szexről

2016. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!