Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért élnek abban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért élnek abban a tévhitben hogy menstruáció alatt, lehet popsi szexelni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 22:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

#1!

Nem ismerlek valahonnan?? :D


Mert " állatias ösztönnel bírnak ,, ! Viszont, ha nem értik meg, hogy neked az nem esik jól, akkor baj van !

Én ezzel úgy vagyok, hogy mensi' alatt van amikor " meg veszek a szexért ", van olyan pasi aki szereti, van aki nem! Ha olyannal lennék együtt akit taszít, nem erőltetném rá !! De az is tény, hogy van, amikor az embernek levegőt venni sincsen kedve / ereje!


Beszélj vele erről! Ha nem érti meg, tényleg keress egy igazi férfit !

2016. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%

gondolhatod kérdező, hogy nem miattam szexelünk többször mensi alatt, hiszen akkor nem úgy jönne ki hogy mindig azon a héten, ha rajtam múlna. illetve mensi fétisem sincs, mielőtt ezt gondolnád :D


egyszerűen ő sokkal kívánatosabb és sokkal inkább kezdeményezőbb, amikor megvan neki, sőt, talán még a szexet is jobban átéli.

2016. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerűen kívánta a szexet picivel jobban mint máskor !
2016. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Miért, nem lehet? (?)
2016. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
leirtam kommentbe h miért nem nekem
2016. szept. 12. 00:21
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
Csajom is birja a szexet(normal) mensi alatt, sot igenyli is.
2016. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%
De Kérdező a kérdésedet általában tetted fel, mintha a férfiak abban az általános tévhitben élnének, hogy mensi alatt nem lehet popsiszexelni. Pedig ezt csak te nem szereted.
2016. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
63%

Oke kerdezo neked nem jo.


Nekem jo punciba is es popsiba is. Kepzeld volt majdnem 2 eves kapcsolatom. A ferfi sose tudta ha megvan! Soft tampont hasznaltam. Se szaga nem volt. Semmi ver nem volt. Ugyanugy szexeltunk.


A kerdesre visszateeve sok no miert hiszi azt hogy minden no egyforma es ami nekik jo az mas nonek is??

2016. szept. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%
Én meg azt nem értem, hogy a kis hisztis tinik miért sexelenek? Aztán meg itt sír, ha be akarják neki tenni hátulról! Meg sem próbálod, az a reakciód, hogy köcsög palik. Jaja, de gondolom neked azért megvannak az elvárásaid 1 palival szemben. Pitsa.
2016. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 lumia 532 ***** válasza:
6%
kerdezo itt most sirsz de otthon mar tuti segberakot a pasid a kerdes kiirasa ota
2016. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!