Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan élhet meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan élhet meg hazánkban egy olyan fiatal férfi, aki férfiprostiként próbálja megkeresni a napi betevőjét? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég chateltem egy lánnyal, akitől egy fiú ismerőse kérdezett rá, hogy szerinte neki mennyire volna jövedelmező ez a munka.

Ez volt köztük a párbeszéd:


Lány: Palikat is vállalsz?

Fiú: Á dehogy, csak csajokat!

Lány: Milyen korhatáron belül?

Fiú: 18 éven felülieket.

Lány: Akkor felső nincs? Mehet a 70 éves nagyim is?

Fiú: Persze!

Lány: Jó, de ha nem fog rá felállni a farkad, akkor vissza fogja kérni a pénzt!

Fiú: De fel fog állni! Majd úgyis szopik.

Lány: Na és ha nem akar szopni?

Fiú: Hát jó, akkor majd becsukom a szemem.

Lány: De a nagyi elégedetlenkedni fog, meg vele is kell ám foglalkozni, nem lehet csak csukott szemmel ott feküdni! Aztán a pókhálós bozótjába lesz gusztusod belenyalni?


Ekkor szakadt el a cérna a fiúnál és felhagyott az ötlettel. :DDD


Aztán ezt írta még nekem ez a lány:


"Hát de mégis mi a fenét várt? Még a legocsmányabb nő is talál olyan férfit egy szórakozóhelyen, aki ingyen szexel vele, majd hülye lesz fizetni érte! 8 feles után már mindenki szép!"


Nektek mi erről a véleményetek?

Egyébként én nagyokat nevettem a lány szókimondó stílusán. :DDD Jól megmondta neki.


2016. szept. 9. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd Takács Milánt ( Gagastar) itthon kezdte külföldön folytatta.. jah és akkor van esély ebből pasiként megélni ha férfiakat is vállalsz. Ezt egy férfi prosti ismerősöm mesélte.. Azt is el mondta hogy 30-50 éves korosztály keresi fel a nők körében... Szinte ritka hogy egy 20-28 év körüli lány keresse fel.. 22 L
2016. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hogy ugye ez a srác nem gondolta komolyan hogy majd a kuncsaft fogja Őt szopni? A kuncsaft azért fizet hogy vele foglalkozzanak Őt kényeztessék és nem fordítva... 22 L
2016. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nezd meg a Satisfaction cimu sorozatot.


Magyarul Hutlen vagyak neven fut.

2016. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!