Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiúk! Szerintetek ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiúk! Szerintetek ezek nagyon perverz vágyak egy nőtől? Lehet így normális párja vagy járjon szexológushoz?

Figyelt kérdés

Szóval először is örülnék ha nem hordana le senki:


26 éves nő vagyok, tetszenek a lányok is de mostmár komoly kapcsolatot akarok ezért mindenképpen csak férfival.


Nem akarok felcsatolhatós dolgokat ahsználni (lányokkal sem csináltam idáig), viszont amit szeretnék a kapcsolatban hogy más szempontokból cserélődjön fel a nemek szerepe:

Én akarok a magasabb, kevésbé vékony, idősebb, határozottabb, magabiztosabb lenni stb. ....


Szóval várom az őszinte véleményeket ezzel kapcsolatban...


2016. szept. 8. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Magyarul te akarsz a domináns,uralkodó lenni a kapcsiban mert gondolom kiskorodban elnyomtak,és itt kiélnéd!!!!
2016. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele. Én is így vagyok vele néha.
2016. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nekem van barátnőm akinek az exe majd fél fejjel alacsonyabb volt, bár mivel a lány nagyon vékony így a srác azért kicsit vastagabb volt. Idősebb volt kb. 4 évvel a pasi de ennyi az egész amiben ő vezetett... :D Az egész pasi nagyon egér, magas hangja van, tök idétlen néha, társaságban alig szólalt meg, csak ment a csaj után mint egy hűséges kutya. Nem volt sok véleménye, az volt amit a lány akart és punk tum. Vezetni sem vezetett soha, mivel jogsija sem volt majd 30 évesen, a barátnőm fuvarozta ide-oda. Nem azért mert kihasználta, hanem mert baromi tutyi-mutyi alak volt. Velünk, a csaja barátnőivel sem nagyon kommunikált, ült az asztalnál csendben, mintha emberevő szörnyetegek lennénk. Magától soha nem is szólt hozzánk. Alig várta, hogy kettesben legyenek, nagyon furcsa volt nekem. Persze kedves volt, néha viccelődött, de én sosem láttam benne a férfit. Ilyen karakter. Többször is megcsalta a barátnőm, simán megbocsájtott és őrülten szerette minden után is. Szerintem a barátnőm nem is úgy szerette mint egy férfit, hanem mint egy kisgyereket vagy egy aranyos állatot.

Szóval szerintem simán lehetséges egy "papucs" pasit kifogni!

Bocsi a litániáért! :D

24L

2016. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szóval te egy alacsony , vékony, fiatal , papucsot akarsz? Hidd el nagyon sok van ilyen, sőt szereti sok ( férfi ? ) hogy irányitsák.
2016. szept. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha a sexben is perverz vagy akkor benne vagyok :D
2016. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az egyik kollégám pont az ilyen nőket imádja. Csak ő már idős hozzád.

Szóval nem reménytelen.

2016. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!