Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora a minimum pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a minimum pénisz méret, amivel ki lehet elégíteni egy nőt? Hossz és vastagság is érdekelne.

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Mekkora a maximum IQ szint ami szükséges egy ilyen kérdés kiírásához?

Érdekelne az is, hogy neked mennyi lehet.

2016. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nőtől függ. De gondolj bele ujjal is ki lehet elégíteni a legtöbb nőt, ha annál kisebb akkor gáz van.
2016. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2es részben igazad, van de kicsit sántít a válaszod :)

Egyrészt mert csak ujjazással, csiklóingerlés nélkül nehezen kivitelezhető a nők többségénel.

Másrészt ujjal egy csomó mindent lehet amit pénisszel nem, pl G-folt izgatás direktben, közben csiklóingerlés..


Egy 2cm vastag és 8cm hosszú pénisszel pl nehéz orgazmust okozni, és az ujjal még csak össze sem hasonlítható.

2016. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minimum 10-13 cm és 2-3 cm vastag előny ha kő kemény vagy és jó a mozgásod. 22 L
2016. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de kis pénisszel is lehet direktbe g pontra menni, csak a pozíciót kell letalálni. És természetesen azokra gondoltam hogy pénisszel elmennek csak hüvelyi úton, akik ujjal is képesek rá. És csiklót izgatni meg lehet szex közben is, nem csak ujjazás közben:D
2016. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha logikusan gondolkodunk... Egy csaj akár 1 ujjával is képes kielégíteni magát. Így az a minimum méret, amivel ki lehet.
2016. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. Ha ezt írod, valószínű, hogy nem tudsz normálisan se az ujjazásról, se a dugásról sokat.

Kezdhetném ott, hogy a farkaddal ingerled a csiklót is a megfelelő pozíciókban.Aztán meg direkt is tudod makkal.

Aztán meg ha rövid lenne, erős nyomásokkal tudod a hatásfokát növelni...

2016. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 10centis 4,5 vastag szóval nem nagy

van is komplexusom miatta de olyat tudok vele

nyújtani a feleségemnek amiért imádja

1 aktus alatt 3 -6 orgazmust átél mig én egyet

nem ritka a pisilős orgazmus sem a legtöbb szexnél meg van az is!Remélem tudtam segíteni!36FF

2016. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!