Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak arról mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak arról mi a véleményetek egyszer mindenkinek ki kell próbálni egy (igényes) prostit?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 11:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
"egyszer mindenkinek ki kell próbálni" Na innen effektiv baromság akármi is következik.
2016. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Noren1989 ***** válasza:
23%
Nem. Ha akarja az emberfia, csinálja. Ha nincs rá igény, akkor meg minek?
2016. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
10-es a kaki szexet kihagytad amúgy meg ott a pont... Kedves kérdező ilyenről még nem hallottam.. De ennyierővel mi nők ki próbálhatnánk EGYSZER egy nagyobb összeget elkérni a szexért.. Hamár igényesek vagyunk akkor egyszer miért nem kérhetnénk érte pénzt? Amúgy meg szerintem ez baromság....
2016. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mindenkire nem igaz. Van aki most könnyed szórakozásra is simán talál pár randi után dugható egész normális csajokat. Akár akkor is, ha közben párkapcsolata van. Akinek viszont nem megy a csajozás, annak igen. Aztán ha úgy alakul az életünk, hogy magányos öreg f...ok leszünk sok pénzzel, akkor megint érdemes elgondolkodni azon, hogy igénybe vegyünk-e ilyen szolgáltatást.
2016. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha igényes alatt luxust értesz arra a gatyád is rámegy. Egy-két óra alatt annyit keres, mint az átlagember egy hónapban.
2016. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell próbálni én is nemsokára megyek egyet prostizni.:)
2016. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Miert kene?

Ha jo a parja az embernek akar el is jatszhatja a szerepet es nem kell felrelepnie.

2016. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
15-ös Te jártas vagy prosti ügyben ha így tudod az árakat Amúgy igen a luxust,minőséget értem az igényesség alatt
2016. szept. 8. 14:37
 19/20 mikeXxX ***** válasza:
Fizetni azért amit simán megkapok ingyen is minek ? Aki fizet érte meg is érdemli és nekem ne jöjjön senki azzal hogy jaj csúnya vagyok meg stb akkor annak legyen csúnya nője is és kész .
2016. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért kell? Van aki nincs rászorulva.
2016. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!