Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen csak a filmekben van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen csak a filmekben van?

Figyelt kérdés

Olyan eset, hogy egy lány a barátnője öccsének, bátyjának veszi el a szüzességét, mert megkéri rá a barátnője, aki nem bírja már nézni, hogy szenved az öccse/bátyja..?

Ha volt ilyen eseted, akkor írd le a sztorit.



2016. szept. 8. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak filmben.. Bár szerintem a valóságban ez nagyon ritka. 22 L
2016. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pl. nővérem barátnőjével veszítettem el 13évesen a kocsijában amikor ő már 17volt :D nagy élmény volt és tartalmas is :D kb. 3perc :D de mondjuk nem azért mert szenvedtem csak simán bejöttem neki :D
2016. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tuti nem csak ilyen helyen van. Van néhány lány (még én is ismerek ilyet, habár nem sokat) akik eléggé nyíltan állnak a szexhez már fiatalon is (15-16 évesen! wow), akiknek egy kósza numera egy sráccal nem jelent sokat, érzelmek meg semmi.

Szóval én itt olyat hallottam, hogy a pasi mondta a barátnőjének, hogy feküdjön le a haverjával, mert rászorul és a csaj megtette, mert alapból aranyos volt a srác.

Másik, egyik osztálytársamnak kissé hírneve volt, hogy volt fázisa amikor úgymond mindenkivel lefeküdt aki megkérte rá. Szóval ha kanos voltál és megkérted akkor kiverte neked, ha szimpatikus voltál akkor többet is csinált.

Ez csak egy röpke fél éves fázisa volt, de jó sok pasitól hallottam, hogy kinek verte mikor ki.

Egyik egyetemi csaj ismerősöm is eléggé nyitott volt, de talán azért, mert nem volt nagyon szép, és mindenkire mászott és a pasik 1 éjszakára kihasználták, de nem akartak többet tőle. Szóval az a csaj is olyan volt, hogy mindenkinek engedte, hogy belé nyomja a farkát, tényleg mindenkinek!

2016. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, és estemben barátnőm legjobb barátnőjét kellett kisegíteni.
2016. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hahaha! Attól mert itt kitalálnak neked sztorikat, attól még te lúzer szűz maradsz!
2016. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!