Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy bizonyos magasság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos magasság a férfinak már inkább hátrány a nők szemében mint előny?

Figyelt kérdés

197 cm magas vagyok, amit az elején ha felhozták mindig elmondtam személyesen is és ha online ismerkedtem akkor is ki volt írva az adatlapra/leírásba előre


De azt vettem észre hohy ez a magasság már sok lánynak túl sok. Mióta csak azt írom ki hogy 190 cm vagyok, azóta kicsit, de azért érezhetően nagyobb a sikerem a lányoknál

Ez most komoly?


2016. szept. 7. 12:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Kedves előző válaszolók! Tudjatok vannak olyan öltözékek amik megkívánják a magassarkú cipőt. Ilyen pl. Egy kosztüm. Most akkor egy 180 magas no nem vehet kosztümöt, vagy adjon az igenyekbol es vegyen egy balerina cipőt? Az bizony nem valo hozza. A magassarkú cipők nem csak azert vannak hogy plusz pár centit dobjon a magassághoz. Én 178,cm vagyok és nagyon gyakran hordok 10 cmes nagassarkut. Es szeretem hogy megneznek es kimagaslok egy tömegből. És nincs gondom az ismerkedéssel sem. Nekem amúgyis a magabiztos és magas férfiak jonnek be. Mert azert egy magas nő leszolitasahoz kell önbizalom ( nem tudom miert, de igy van..talan elokelobbnek tűnik, főleg ha ő maga is magabiztos). Szoval errol Ennyit h ne vegyen egy magas no magassarkut.
2016. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Királynőibb? A fa*t. Egy magas nő legalább olyan groteszk látvány mint egy alacsony férgi. A magassarkú viselését egy bizonyos magasság felett be kéne tiltani.
2016. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ne aggódjatok lányok, a férfiak úgy is leszarják az ilyen dolgokat :D
2016. szept. 8. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!