Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik ha látnának,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik ha látnának, lekicsinylenék a mellem, tőletek kérdezem! Ez a nő üti meg a bombázó szintet nálatok?

Figyelt kérdés
:D [link]
2016. szept. 6. 18:35
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Álom nő *-*
2016. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lévai Adrienn mellei. :) tudod van köztes is, nem csak A-B kosár és +G. DD a nyerő! :)
2016. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Képet :D
2016. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem tetszik sem a pattanás mell sem a tejcsárda.Van a kettő között is,ízlésesen nagy mell.C-D kosár pl.
2016. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan mondom a nőket jobban érdekli a mellük mint minket férfiakat:) hidd el, minimális jelentősége van, ha 100 másik dologgal meg tudod fogni a palit!
2016. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ekkora bombákkal ezt a bombázót még egy B17 Flying Fortress is megirigyelné :DD
2016. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kis mell párti vagyok szóval tőlem olyat biztos nem hallott m,ág senki hogy nem szeretem a kis melleket... kérlek ne általánosits
2016. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Puszilnám a kis melleidet!
2016. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pinkpancser ***** válasza:
Ez egy kicsit sok, de még nem láttuk milyen van neked. Még.. ;)
2016. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na ez az! Képet kérünk és majd utána véleményt formálunk! :-) A viccet félretéve. Nézz körül a szűkebb és tágabb környezetedben, hogy hány olyan nő szaladgál akinek átlagos vagy az alatti mellmérete van, férjük és gyerekeik is vannak. Persze vannak olyan férfiak, akik kifejezetten mell orientáltak.De, egy klepa fülű, fogatlan, tésztafejű nőt nem kompenzál az, hogy G kosaras melltartót visel. Egy nő nem csak mellből áll. Nálam speciel sokat számít az összhang. Egy kedves, mosolygós, angyalarc többet ér mint bármi más.
2016. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!