Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexszel kapcsolatos statiszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexszel kapcsolatos statisztikák?

Figyelt kérdés

Olyan statisztikákra lennék kíváncsi, hogy pl a nők hány százaléka szopik, hány százaléka próbálta már ki az análszexet, hány % szereti az análszexet, hány % próbálta már több férfival, hány % szeretné kipróbálni több férfival, hány % próbálta már nővel...


Ilyen statisztikákat gyűjtenek valahol? Biztos vagyok benne, hogy igen, amikor megkérdeznek X ezer embert. Csak tudni is szeretnék az eredményekről.



2016. szept. 6. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Angolul tudsz?
2016. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2016. szept. 6. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:

ezek a statisztikák nem reálisak szerintem. Az a baj, hogy ha szexről van szó akkor az ember képes hazudni, még akkor is ha teljesen anonym minden.


- Hány nővel szexeltél már?

- 100!!!

2016. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most google-n kerestem, és két különböző kutatás is hasonló számokat közölt:

25 és 34 év kor között a nők átlagosan 4 partnerrel voltak, míg a férfiak 6-7-tel.


Ez nem tűnik olyan irreálisan soknak.

2016. szept. 6. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem csak az a furcsa, hogy a pasik hogy lehettek több partnerrel? Talán bemelegedtek?

Mondtam, hogy nem megbízhatóak.

Én is ha kérdezik mindig 4 partnert mondok, habár 2 volt igazán, a többi csak petting volt.

Ha pedig páromat kérdeznéd akkor azt mondaná 3 csak, mert az az egyéjszakás nem számít, hiszen részeg volt és nem emlékszik rá.

2016. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5

Úgy, hogy a kérdőív csak 25-34 évesekre vonatkozott. És egy pl 24 éves csávó dughatott 18 éves lánnyal, de 40 éves nővel is, akiket nem kérdezett a felmérés

2016. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ebből mind igen, kivéve hogy szeretnén-e több férfivel mert már volt de szeretném éa fogom is újra. Legjobb bnőm nem volt több férfivel és nővel sen, a többi igeb.
2016. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6: ugye tudod, hogy azt mondod, hogy törlődik a partnerek száma 24 éves korban, mert itt nem 18 éveseket kérdeznek...(ha dug egy 18 éves lánnyal akkor annak a lánynak +1 partnere lesz legyen 30 éves vagy 60 éves)


Persze az, hogy minden 25 éves szexelt egy 40 éves nővel lehetséges statisztikailag nézve, de ezek szerint átlagban minden 40+ nő lefekszik legalább 3 fiatal sráccal amit valahogy nem tudok elképzelni.


A pasik általában +2 partnert mondanak, a csajok -2.

2016. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!