Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha kiderülne a barátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kiderülne a barátotokról most hogy még csalta mind a két előző barátnőjét szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy, az előző barátom megcsalt és elég jóban vagyok a mostani párjával így el szeretném neki mondani hogy vigyázzon vele nagyon ha nem akar csalódni de mivel nem szeretném hogy szakítsnak így nem tudom el mondjam e hogy engem is és az előttem lévő pártját is megcsalta többször is

Persze tudom hogy jó bosszú lenne de már tettem ellene eleget miattam nem beszéltek vele a barátai és az egyetenen senki és a lány meg úgy tűnik hogy nagyon boldog vele


2016. szept. 3. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám el,nem tanácsos belefojni mások dolgába,mert a végén még te jössz ki rosszul belőle,holott téged jó szándék vezérel.


Én egyszer jártam már így,megtudtam,hogy a legjobb barátnőmet csalja a pasija,amit persze egyből el is mondtam barátnőmnek,erre a pasi még engem fenyegetett,hogy miért terjesztek ilyen pletykát...barátnőm értékelte,hogy elmondtam,de hitt a pasinak,miszerint ez csak pletyka.Pedig nem az,megcsalta őt,sőt olyan is volt,hogy rámmozdult.


Azóta inkább lesz*rom az ilyet,nem érdemes mások dolgába beleszólni,akkor se,ha csak jót akarsz :D

20L

2016. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én meg nem csalnám meg,és nincs mit tagadni!!!
2016. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki
2016. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy ez részedről inkább jószándék a lány felé, de ebőbl te mindenképp rosszul jönnél ki. Nekem speciel egész biztos beletenné a bogarat a fülembe a dolog, mert rettentően elítélem a megcsalást. Még lehet szakítanék is miatta, holott meg az se kizárt, hogy a srác meg megváltozott azóta és eszében nem lenne félrelépni. Ha meg józan paraszti ésszel nézed, ha meg akarja a mostani csaját is csalni, megtenné ígyis-úgyis.
2016. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék. De biztonság kedvéért csak óvszerrel szexelnék vele ;) 22 L
2016. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!