Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amúgy dögös csaj esetében is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amúgy dögös csaj esetében is kizáró ok ha szőrös a pocija?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm a suli legszexisebb csaja, csomóan hajtanak rá, de az első meztelenkedés, vagy hasonló után általában lelépnek. Múltkor láttam bikiniben, és feltűnt, hogy szőrös a pocakja a köldöke alatt. Ez lehet az ok?


[link]



2016. szept. 1. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez most vicc?Olyan,mint egy pasi hasa...oké,ha pihés a hasa,sok lánynak olyan,de ez nagyon durva.
2016. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Elég fura iskolába jarsz mit ne mondjak.
2016. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Ez minden csak egy nem dögös has, és inkább férfi hasnak tűnik....mellesleg ha vkinek ilyen van, és zavarja, borotválja/gyantázza le, ha meg nem zavarja ne érdekeljen mások véleménye. Én egy kedves okos szép lánytól biztos nem lépnék le ennyi "hiba" miatt, ha annyira zavar óvatosan megkérném, hogy szedje le.
2016. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jó alakja, és szép arca van, máskülönben!
2016. szept. 1. 22:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Dögös csaj... Ő is az!

Annyira dögös mint amilyen tökös:D

2016. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 RRR ***** válasza:
6%

nem volt régebben pasi?


ha puncija van, nem érdekelne,,

2016. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Hormongondok, cushing-kór...

Menjen el orvoshoz!

2016. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Epilalas.

Bar nekem az ovehez kepest piheim vannak, rendszeresen epilalom a koldok alatti rezt, a hasi reszt pedig szokitem

2016. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha amúgy kedves, rendes, intelligens, és nagyon csinos/szép lányról van szó, akkor ez nem jelenthet gondot. Ha tényleg annyira szőrös, mint amit a képen belinkeltél, akkor azt nem értem, hogy miért nem borotválja vagy epilálja.
2016. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Epilepsia meg Cushing kór.. :DDD


Ez hormonális egyensúlyzavarra utal inkább. Már ha ez egy női has, amit kétlek. Ha ilyen a hasa akkor ilyen a keze a lába és az arca is. Az ilyesmi nem korlátozódik egy-egy testrészre, hanem mindenhol megmutatkozik. Ha meg nem látszik az arcán pl akkor ott vajon miért szedi le, de a hasán nem. Nem tudom a kérdező miért kamuzik de nagy bohóc.

2016. szept. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!