Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popsiból punciba? Lehet baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsiból punciba? Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén nagyon részeg volt a barátom, és a puncimból átette a popsimba a farkát, majd vissza. Mikor észrevettem, mondtam, hogy ezt ne csinálja, de akkor már késő volt. Lehet, hogy elkaptam valami fertőzést úgy is, hogy azóta nincs semmi tünetem? Ha elmegyek nőgyógyászhoz, milyen vizsgálatot kérjek?
2016. aug. 28. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Általában fertözést nem visz át, de azért a sz-ros punci nem csábito!!!
2016. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktuk így csinálni, csak most nagyon részeg volt, nem tudta mit csinál. De elkaphattam valamilyen fertőzést úgy, hogy nincs tünetem? Félek, nem akarok emiatt meddő lenni, olvastam, hogy akár azzal is járhat.
2016. aug. 28. 23:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elkaptal volna valamit, annak lennek tunetei. Nyugi es legkozelebb jobban figyeljetek oda.
2016. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Töröljétek meg, vagy mossa meg, ha emg beválallósabb vagy: sz*pd le előtte.
2016. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Siman lehet. Nekunk annyi volt csak hogy veletlen a kezevel ide-oda nyult, az eredmenye pedig egy 6-7 honapig huzodo tobbfele nogyogyaszati majd hugyuti fertozes lett meg osszesen 8 fele antibiotikum kura.
2016. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, és neked mikor jelentkeztek a tünetek? Egyáltalán voltak?
2016. aug. 29. 00:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Hüvely fertőzèsnèl szó te mindig a h.folyás álagából,színèből szagából,egyèrtelmű,
2016. aug. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne parázd túl, de azért -persze- félvállról se vedd!

Figyeld magad, ha nincs semmi tünet, ne aggódj.

Máskülönben egy ujjazástól is elkaphatsz bármit, ha nem mos rendesen kezet.


az 5#- kommentjéből okulva, ne engedd a barátodnak legközelebb. (előre szögezd le, hogy erre ügyeljen)

2016. aug. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha popsiból rögtön át rakta punciba akkor egy jó kis fertőzést össze lehet szedni.. De ha úgy csinálja hogy popsi után alaposan meg mossa akkor nem lesz belőle gond. 22 L
2016. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!