Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy eröltetve van a szex?

Figyelt kérdés

Eddig nem vettem észre a páromon, mert ugye rendszeresen együtt voltunk. De amióta szültem (6 hónapja), hát elég ritkán tudunk együtt lenni. Meg mire elalszik a baba, addigra már ő is alszik. De mikor szabadnapján itthon van, állandóan mondogatja, meg fogdos, meg erölteti. Csak az a baj, hogy anyósékkal lakunk még, és képes előttük is. Mindig rászólok, meg megbeszélni nem lehet vele mert megsértődik. Meg mondom dobjuk félre a gyereket (akit már nem lehet akárhol ott hagyni mert már mászik), vagy épp tartsunk bemutatót a 12 éves öccsének?

Meg egyáltalán nem figyel oda. Mert azért szülés után fájt/fáj a szex. Egyszer volt olyan is h csak eröltette bentebb, mondtam neki h óvatosabban mert fáj, de csak az volt rá a válasza h tudod ott mennyivel szűkebb vagy?

És ezekkel teljesen elveszi a kedvem tőle. És megbeszélni nem lehet vele, mert egyből megsértődik.



2016. aug. 27. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez elég durva, miért szültél gyereket egy ilyen embernek?
2016. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig valahogy muszáj lesz megbeszélni, ha megsértődik ha nem.

Egyébként ez őt minősíti, hogy ennyire önző.

2016. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de egy bunkó!

Idióta. Nem irígyellek.

Azért intimtornázz!

2016. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem szültem még, de át tudom érezni a gondod. Hány évesek vagytok, hogy ő így aggyal nem tudja megérteni, hogy „még otthon laktok” és nincs olyan magánszférátok? Az, hogy rendszeresen együtt voltatok, az egy héten hány alkalmat takart? Mert lehet, hogy már akkor is túl nagy volt az étvágya, csak neked még nem tűnt fel annyira. Ahogy előttem szólók is írták, teljesen figyelmetlen rád nézve. Szültél egy gyereket, és azért az nem annyi volt, mint egy pattanást kinyomni. (Férfiak felfogása szerint – tisztelet a kivételnek!) Írtad, hogy fájt a szex (és nem csak egy kis kellemetlenségről beszélünk) és ő meg csak legyintett erre. Csak a saját kielégülését hajtotta. Én nagyon sürgősen leültetném és beleverném a fejébe, hogy ez nem viselkedés, amit csinál. Mert, ha nem adod meg neki, amit akar, akkor félre lép? Vagy elhagy? Tisztában volt, hogy a szülés ezzel is jár. Meg, hogy anyósotok előtt is ezt csinálja?! Éretlen a 16 éves kis ** viselkednek így. Nem tudom megérteni. Lehet, hogy a szülés egy kicsit elhamarkodott döntés volt.

És mikor mondod hogy mi a helyzet, mit reagál?

25L

2016. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A párod is egy kicsit durva azért, mármint a viselkedése, de olyan nincs, hogy nem lehet megoldani.

Én is anyuka vagyok, speciel anyósoméknál lakunk (a rosszindulatú embereknek üzenem, hogy saját kasszán vagyunk, mindketten dolgozunk, csak nagy a ház, így egyik felében mi, a másikban ők, teljesen önellátóak vagyunk, a közös költségeken pedig osztozunk), ennek ellenére mindig is volt gyerek mellett is és van is nemi életünk.

És igen, nekem sem volt kellemes az első 1-2 együttlét, de mivel vágytam a páromra, így csináltuk és utána már nem volt semmi gond. Több gyengédséget kértem tőle, meg alapból is gyengédebb volt. Aztán fokozatosan ment minden úgy, mint régen.

És oké, hogy elalszik, de akkor néha napján egyáltalán nem bánná, ha kicsit megcirógatnád és felébresztenéd. Nem kell olyankor órák hosszat együtt lenni, de azért egy félórás összebújásért nem harapná le a fejedet.

És biztos nem dolgozik minden nap sem, tehát a pihenőnapján meg tovább fent tud lenni.

Meg nyilván a gyerek alszik napközben is, van másik szoba esetleg, vagy fürdőszoba, vagy biztos van olyan is, hogy a nagyszülők nincsenek otthon, a gyerek meg alszik, vagy a nagyszülők elviszik a babát sétálni mondjuk. Tehát számtalan helyzet van azért a nemi életre és mindent meg lehet oldani, csak tudni kell és akarni megragadni az ilyen helyzeteket.

Teljesen érthető, ha vannak vágyai, mert miért ne lennének? Attól, hogy gyereketek van, még ugyanúgy te nő vagy, ő meg férfi, természetes nemi vágyakkal. Csak kulturálhatná azért magát a férjed és mutathatna nagyobb egyetértést az irányodban.

Nyugodtan le kell ülni és megbeszélni. Mert bizony a szex fontos része egy kapcsolatnak és ha az nem jó, akkor előbb-utóbb a párkapcsolatra is rámegy. Tehát ne hagyd veszni a dolgot, próbáljatok élni a helyzetekkel, illetve kommunikáljatok egymással!

És mindezt nőként, anyukaként írtam, aki a falat kaparná, ha nem lenne megfelelő mennyiségű és minőségű nemi élete a párjával.

2016. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 manly ***** válasza:
Nem mert semmit nem szabad eröltetni.
2020. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!