Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meséltek perverz történeteket?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséltek perverz történeteket? Pl:kivertem osztálykiránduláson

Figyelt kérdés

Ne legyen benne kitaláció!


Köszi!


2016. aug. 26. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
osztálykiránduláson szexeltem két csajjal egyszerre, egyetemen kollégiumban egy másik párral azono szobában szexeltünk
2016. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
8.-ban matek órán kivertem az első padban. Mellettem ült a "nagy reménytelen szerelmem", és nem vette észre. :D
2016. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi ilyenek kellettek!
2016. aug. 26. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, hogy ez annak számít e, de egyszer edzésen spárgát gyakoroltunk és konkrétan orgazmusom volt. fogalmam sincs hogy létezhet ilyen, mert nem nyúltam magamhoz. gondolom a nyújtáshoz van köze, de azóta sem volt ilyen. amúgy nő vagyok
2016. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Nekem egyszer mindenem hagymás lett miután Shrek befejezte a dolgát a hátsó felemmel
2016. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tizenpáréves pelyhes kukis koromban volt egy huszonéves bögyös, formás csajszi, aki néha jött hozzánk fizikából korrepetálni. Néha amíg nézte, hogy hogy sikerült a házim, én mögötte a kilógó fekete csipkés tangája látványára mindig kicsaptam, és akkor tudtam figyelni. Ma már nem csinálnék ilyet :D 27F
2016. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik pasi anno azt akarta kipróbálni velem hogy én masztizom ő meg közbe lepisil. De nem jött össze neki :D nekem ez kissé bizar lett volna. Egyszer véletlenszerűen összefutottam exemmel és újra előjöttek az érzelmek. Aztán elmentünk egy elég nagy parkba fényes nappal és szeretkeztünk. Nem kitaláció! Nem tudom ez mennyire perverz :)) 19/L
2016. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezek mind jók ,szeretem az ilyen történeteket! :d
2016. aug. 27. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány osztálytársam egy osztálykiráduláson hagyta, hogy kiverjem rá, amíg meztelenül áll előttem. Ugyanez a csaj leszopott egyszer részegen egy buli után, de szex még nem volt soha.
2016. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!