Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos a szex minősége egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy szende lánnyal jártok, akivel nem annyira kielégítő, az mennyire zavar titeket? Elhagynátok emiatt?
2016. aug. 24. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem az zavar, hogy milyen az ágyban, mert azt bármikor meg lehet tanulni, én is szívesen tanítanám, de ha nem is akar változtatni, akkor az veszett ügy.
2016. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

a szende lányok általában az ágyban elég bevállalósak :P

de van aki nem :)

fontos a szex minősége, sokat dob a kapcsolat milyenségén...de csak a jó szex sem elég a jó kapcsolathoz...


23F

2016. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha csak ilyen tessék-lássék maszatolás van, azt nem szeretem.

Nem baj ha szende társaságban, de az ágyban tegye oda magát! Ha kezdő és tapasztalatlan akkor megtanítom. Sokat számít a szándék, a hozzá állás.

2016. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az A fontos! Anélkül nem működik a kapcsolat. Tanítgatni meg nem tanítgatok, ha én nyújtok valamit, akkor tudja azt viszonozni!
2016. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:

Ha a szexszel akar kárpótolni, akkor ott a vége.

Ha amúgy harmonikus kapcsolatban lennénk, akkor elnézem. *esetleg felizgatom úgy, hogy ne legyen annyira szende.

2016. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
A leglényegtelenebb számomra az összes összetevő közül.
2016. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok..

De ha minden más működik, harmonikus a kapcsolat meg van a szeretet- tisztetet- bizalom.. A szexet lehet fejleszteni ... Az ágyban is össze kell csiszolódni ..! :D


Csak a filmekben gondolatolvasó minden ember ! :D

2016. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

A szex szerves része egy kapcsolatnak. HA nem jól nem jó a kapcsolat sem.

Ha beszéltél erről vele és nincs változás, vagy nem látni rajta a hajlandóságot a változtatásra, akkor sajnos simán a végét jelentheti egy kapcsolatnak. Ez tűnhet önzésnek, sőt az is, de mindenki a lehető legjobb kapcsolatot akarja magának a másikkal együtt. Ha a szexben el kell kezdenem lemondani valamiről, mert ő nem hajlandó rá, nem képes rá, vagy nem izgatja, akkor bármilyen sajnálatos is, de mégsem jó a kapcsolat.

2016. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fontos a jó szex, ez alatt harmonikus egymásra hanglódást értek. Elengedhetetlen egy jó kapcsolathoz, de nem helyettesíti az amúgy instabil alapokon nyugvó viszonyt, de az is igaz, ha nincs jó szex, rámegy a kapcsolat.
2016. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem jó a kérdés se. Azért mert szende valaki , szexbe lehet nagyon jó. Sőt.
2016. aug. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!