Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem áll fel nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll fel nekem rögtön, miért kell 5 perc mire erekcióm lesz? 30 F.

Figyelt kérdés
1 éve nem volt kapcsolatom, de most van egy kedves, szép lánnyal. De így is kb 5-10 perc kell hozzá mire megfelelő mértékben áll a behatoláshoz (80%-osra). Ezt furcsállja, mert eddig csak olyan kapcsolata volt, ahol ha puszit, csókot adott a pasinak, már állt neki, mint a cövek. Lehet beteg vagyok?
2016. aug. 22. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet.Mi nem tudhatjuk.Esetleg urologia.
2016. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért várja el egy nő??????????????

Miért kellenek elvárások???

Miért nem élvezi csak úgy és akkor és ott és azt.. akkor nem kéne paráznod.

Miért van ebben is teljesítmény kényszer?

Te meg meg akarsz felelni és stresszesebb leszel, amitől ennyire se fog állni.

Semmi bajod nincs, lehet aranyos és kedves, de kétlem, akkor nem mondta volna, hogy bezzeg az előző pasija cerkája a csengő gomb megnyomása után meredezett.

Semmi baj veled, hidd el.

2016. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ez merevedési probléma: urológus, belgyógyász, pszichológus.
2016. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok maszti...
2016. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, 27 éves koromig nem volt kapcsolatom, csak a maszturbáció volt. Tönkre is tett.
2016. aug. 22. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:

#5:

Már megint te vagy? Miért kell különböző formában megfogalmazva hetente 3x feltenni ugyanazt a kérdést?

2016. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még nem késő!


Hagyd abba a masztit (nem kell véglegesen, csak egy ideig) és vissza fog jönni az érzékenysége.

Illetve fontos lenne odafigyelni, hogy minden nap vigyél be magas cink-tartalmú ételeket, hogy megemelkedjen a tesztoszteron szinted.


Én azt javaslom, hogy most 2-4 hétig semmiképp ne maszturbálj, egyél sok napraforgó magot, teljes kiőrlésű zabpelyhet, húst, tojást, csirkemájat!!!, (ha bírod az ízét akkor Chia mag is király) >> a cink miatt. És ha letelt a 2-4 hét akkor próbáljatok egy jót szexelni.


Én 22 vagyok és nekem is ez volt a problémám és most kezd visszatérni az élet a péniszembe, mert a fent leírtakat csinálom.


Ha van még kérdésed, írhatsz privátban.

Sok sikert hozzá! :)

2016. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de én már 31 vagyok. Nehezebb lesz nekem.
2016. aug. 23. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!