Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz vagyok a párom viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok a párom viszont nem és így nincs benne a játékokban viszont nekem igy kevés mit tegyek? 25/f

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk szakíts, es keress egy masik embert akivel kielheted a vagyaid..
2016. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze.
2016. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mit takar a perverzség.. Mert pl egy pisi - kaki szex.. Hát megértem hogy nincs benne... Egyébként meg ne erőltes rá olyat ami nem jön be neki... Próbálj meg vele beszélni. De ha számodra a perverz vágyaid annyira fontosak hogy nem tudsz le mondani róluk akkor inkább állj odébb minthogy olyanra vedd rá amit nem akar vagy hogy megcsald....
2016. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A baj az hogy több mint 4 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást viszont ez nálam közben alakult ki :/
2016. aug. 20. 12:22
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen megcsalni nem szeretném a perverzióm több rétü

nála meg annyi hogy orál meg sex meg amit szeret hogy különböző helyeken csinálni és kifújt

2016. aug. 20. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi takar a te perverziód? Írd le
2016. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem annyira extrém dolgaid vannak akkor szerintem ha beszélsz vele lehet kipróbálhatjátok
2016. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem túl brutálisak és gusztustalanok a vágyaid, akkor esetleg beszéljetek róla, próbáljátok meg. Ha valami nagyon durvára vágysz, amire az emberek 99 százaléka nem, akkor meg ne várd el tőle, hogy még akár kísérletezés szintjén is belemenjen.

Ha teljesen normális vágyaid vannak, csak kicsit extrémebbek és te nagyon vágysz rá, ő meg egyáltalán nem, akkor ez gondot fog okozni és akkor érdemesebb, ha elválnak az útjaitok, mert akkor nem egyeznek az igényeitek és csak megromlik a kapcsolatotok.

2016. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem túl extrémek a vágyaim és szoktunk róla beszélni de mindig azt mondja hogy majd meg talán meg egyszer

meg elég félénk szégyenlős típus :/

nehéz vele

2016. aug. 20. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le konkrétan azokat az ördögtől való dolgokat? Nem hiszem, hogy olyan nagyon gàz lenne. Négy èv utàn...
2016. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!