Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Közös fürdőzés? Mikor? Hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös fürdőzés? Mikor? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nos nemrég óta vagyunk együtt a barátommal és már többször szóba jött a közös fürdőzés kérdése. Mondta is nekem,hogy ha én nem akarok sietni, csak közös fürdésről lenne szó szóval nem feküdnenk le egymással még.Nem tudom mennyire érthető így próbálom vázolni a helyzetet :D Szóval maga az ötlet nagyon tetszik és vonz is de kicsit szégyenlős vagyok ilyen téren. Mivel sem ilyenre sem mwas fajta szitura még nem került sor. Se vele se mással.

Mit gondoltok mikor lehetne ez aktuális most leszünk két hónaposak.Aki csinált már ilyet hogy szokta a párjával? Milyen volt az első ilyen élmény?

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!



#fürdés #párkapcsolat #Közös fürdőzés
2016. aug. 10. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ebből dugás lesz.
2016. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán voltatok egymás előtt meztelenek már?
2016. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi csináljuk. Nagyon jó sikamlós kézzel simogatni a másikat! Csak ajállani tudom!
2016. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted ha feláll majd neki, nem akar szexelni veled?
2016. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi is megpróbáltunk együtt fürödni ,sex lett
2016. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy kenyes tema az.. Foleg ahogy leirtam hogy csak addig akarunk elmenni...de o mondta mikor beszeltunk errol hogy o megtud allni addig

.es var amig en is akarom.szoval erdekes lesz..

2016. aug. 10. 23:44
 7/11 PearlDiver ***** válasza:
100%

Mielőtt kádba másztok együtt, javaslok némi fokozatosságot. Pettingnek hívják :) Szépen fedezzétek fel egymás testét, és ezt könnyebb egy ágyban megoldani.

Így oldódik majd a szégyenlősséged is, és sokkal jobb élmény lehet az együtt fürdés is.

26F

2016. aug. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Meg csak 2 honaposak lesztek....:D ezzel meg boven van idod....es egyrbbkent is ebbol szex volna:D es enis ateltem mar a parommal....szornyen jo volt csak kicsi volt a kad es alva csinaltuk....:D meg a mosogepen..:D meg ha kesz voltunk betekert engem egy torolkozobe felkapott az olebe es felszaladt velem :D szornyen aranyos:$
2016. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen a pettingre enis gondoltam..es jo megoldas.. Kezdetnek nagyon jo lesz.Koszonom szepen a valaszokat
2016. aug. 11. 12:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te még korainak érzed, várj még vele. Csak akkor lesz jó élmény,ha mindketten akarjátok. Nálunk is "csak fürödjünk együtt"-tel indult,aztán hatalmas szex a fürdőben lett belőle... Mi 2 hónap együttlét után már simán fürödtünk közösen. Nem szégyenlősködtünk,iszonyat jó megfürdetni egymást,habos,csúszós kézzel kalandozva felfedezni a másik testét... wááá :)
2016. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!