Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns pasik, ti mit szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns pasik, ti mit szerettek csinálni a lánnyal az ágyban? 19/l

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 23:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Meglepetés! Gyere és megmutatom, átélheted!
2016. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hűha, gáz ha nagyon felizgattatok ezzel? Azt hiszem ez nekem tetszeni fog. :D
2016. aug. 9. 00:05
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

Ajjaj, érdekes hozzászólások...


Nálam a dominancia egy példája:

Alul vagyok, fentebb húzom a lábaimat, így tudom diktálni a tempót miközben rajtam van és pihenhet kicsit, én mozgok jórészt. Magamhoz húzom a testét, hevesen csókolózunk. Az ajkaimmal húzom az övéit, az ujjaimmal fentről lefelé lágyan végigsimítom a hátát, visszafelé pedig megfeszítem az ujjaim és erősen, de óvatosan végigkarmolom a hátát. Harapdálom a füleit, csókolgatom, gyengéden harapom a nyakát, állát, vállát. Kezeimmel végigsimítom az arcától a bokájáig az egész testét, közben gyengéden, de ütemesen mozog benne a farkam. Olykor meg-megállva, finoman csak a hüvely bejáratánál izgatom, apró kis lökésekkel, majd hirtelen teljesen benyomon a farkam és megfeszítem, így teljesen kitölti és érzem ahogy beleremeg, felsóhajt és megfeszül a teste. Majd ha már eléggé felhevült több apró kis izgatástól, belemarkolok a fenekébe, szétfeszítem és egyre gyorsabban kezdek el mozogni. Érzem ahogy siklik rajtam, ahogy elönt a nedvessége és egyre szaporábban veszi a levegőt. Beletúrok a hajába, a kezeit a háta mögé húzom és egyik kezemmel összefogom, a másikkal pedig a haját fogom össze és elkezdem feszíteni hátra a fejét. Így felszabadul a nyaka, ahol hevesen csókolgatom. Ebben a helyzetben teljesen az enyém, nincs ereje szabadulni a szorításomból és egyre hevesebben mozgok benne. Ha már érzem, hogy közel jár, elkezdek körözni a csípőmmel, így mindaddig kevésbé izgatott részeket is elérek. Van, hogy csak hosszan azt játszom, hogy lassan kihúzom, lassan bedugom a farkam, de épp csak annyira húzom ki, hogy még ne csússzon ki. Majd átfordítom magamon a hasára és hátulról szeretkezünk, ahogy kifeszítem a kezeit a feje fölé. A lökés erejével, dinamikájával rengeteget lehet játszani, sokszor ezzel lehet a legjobban kifejezni a dominanciát. Az erőszakoskodástól, megalázástól szerintem nem lesz domináns a szex, legfeljebb nevetséges.

2016. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
Parancsolni neki, megszégyeníteni, kikormolni istenesen.
2016. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bármit, amihez éppen kedvem van.
2016. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
a hajadba markolnék, és úgy szopatnám fényesre a lütető farkam, vagy hátragyűröm a kezeid, lefogom és harapdálom a mellbimbóid, hogy ne tudj ellenállni közben, elfenekelnélek miután az ágyra löklek és ráülök a combjaidra, megpofoználak a kemény farkammal, magam alá gyűrve keményen megduglak miközben vadul játszom a csiklóddal majd mikor érzem hogy elélvezel és a pi.nád lüktetve rámarkol a farkamra kiszállok belőled és a szádba engedem a meleg spermám.
2016. aug. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

En utalom ha harapdalnak.

Azt viszont szeretem ha megpofoz oràl kozbe v racsap a melleimre.

N

2016. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tv-t nézni, aludni ilyesmi
2016. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!