Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen roppant nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen roppant nehéz laza kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, akivel egymásra kattantunk, képcsere is megvolt, még jobban tetszettünk egymásnak, már a találkát beszéltük épp, és egyszer csak 180 fokos fordulattal meggondolta magát, hogy neki ez nem megy, holott azt állította, hogy ő is szeretne..

Azt mondta, hogy ő nem ilyen, és nem tud ilyen lenni..

Miért nem tudnak a lányok határozottak lenni ebben?

23/F


2016. aug. 8. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval egy lány viselkedéséből arra következtetsz, hogy mindegyik ilyen?
2016. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
hát ez hülye..ne akard megérteni a nőket
2016. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de temeg annyira rávagy feszülve az egészre, egy ideje figyelem a kérdéseidet és már kb görcsbe vagy h nőd legyen.. lazits már, tudj egyedül lenni, találd meg a lelki békéd és ne keress nőt, majd megtalál ha kell
2016. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert te ugye, és a többi kedves férfi még soha az életben egyszer sem gondolta meg magát vagy ijedt meg. Senki sem tudhat semmit teljesen biztosan előre, főleg ha még sosem próbálta. Na szóval akkor úgy dobálózzál másokra! Ráadásul a lányoknak ez az egész sokkal nagyobb kockázattal jár, neked meg csak be kell dugdosnod valahova és élvezned, úgyhogy ne picsogj!
2016. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz :-P Az, hogy te egyet kifogtál, az nem jelent semmi, amúgy általában könnyű az ilyesmi :-P
2016. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még nem kerültem hasonló szituációba, de ilyen helyzetben én talán azért gondolnám meg magam, mert lehet, hogy ráparáznék, hogy esetleg kitudódik, és valakik elítélnek. Tudom, ez így talán hülyeségnek hangzik, de szerintem én pontosan erre paráznék rá - ha feleslegesen, ha nem.

De az is lehet, hogy a lány egyedülálló, és félénk. Én is ilyen vagyok - sokszor fantáziálok alkalmiról, amikor épp olyanom van, de ha elmúlik, akkor már egyáltalán nem szeretném. Talán a lény tényleg nem olyan fajta, csak neki is "olyanja" volt, és amikor a találkozót beszéltétek meg, lehet, hogy tudatosult benne a dolog, megijedt (hogy ez igazi), vagy félt, hogy utána megbánja, és visszalépett.


Ezek csak tippek, nem biztos, hogy bármi közük van a valósághoz, de csak ezek jutottak az eszembe. De ha mégis igazak lennének az adott lányra, akkor nem minden lány ilyen, kis szerencsével találsz olyat is, aki könnyen benne lesz.

2016. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szimplán idióta volt a csaj. Remélem leépitetted.
2016. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nők ilyenek. Szeretnek eljátszani a gondolattal, imádnak fantazialni. De azért amikor döntésre kerül a sor, sokkal gyakrabban hoznak óvatos döntést mint a férfiak. Több a vesztenivalojuk.
2016. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!