Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló nők, hogy bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, hogy bírjátok szex nélkül?

Figyelt kérdés
Ismerek 20 30 közötti egyedülálló nőket akiknek hónapok évek óta nincs párjuk,hogy bírják szex nélkül nem frusztrálak,idegesek stb?
2016. aug. 6. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem vagyok frusztralt pedig lassan 11 honapja nem volt semmi.

26/n

2016. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 éve jól birom, nem vagyok ideges miatta.
2016. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki egyedülálló még közel sem biztos, hogy egyáltalán nem szexel.
2016. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van, aki alkalmi kapcsolatos.. :D

Van, aki jól ismeri a testét és el van vele !! ;) :D

+ egyén függő, valakit simán nem befolyásol ! :) :D

2016. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Csupan fizikailag elegit ki az egyuttlet valakivel, akit nem szeretek, ez pedig keves ahhoz, hogy szeretoi viszonyt tartsak fenn. Lelekben uresseget erzek az orgazmus utan.


Masfelol pedig teljesen meg tudom erteni, ha egy ferfinak nem szimpatikus az olyan no, akin mar 8-10 pasi vegigment korabban, akar komoly kapcsolatban, akar kalandok soran. Szerintem joggal hiheti, hogy kesobb sem fer majd a borebe, de en mar csak ilyen maradi gondolkodasu vagyok. :)


Szerencsere maszturbalni is sokfelekeppen lehet.

2016. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerelmes vagyok az ötösbe!
2016. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik az 5ös gondolkodásmódja.
2016. aug. 7. 05:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőnek nincs miért fusztráltnak lenni, mert nem létszükséglet nekik a szex. Ha van az jó, ha nem, akkor is. Le is hánynám magam ha ez iárnyÍtaná az életem vagy a hangulatom.
2016. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!