Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már 3x masztiztam, de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3x masztiztam, de még mindig nem elég, nem szoktam igy kivánni, nem is fog megjönni, most múlt el, miért lehet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 22:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolkozol cicus! Nem TE kellesz NEKI egy orara, es utana szoba sem all veled; hanem O kell NEKED egy orara, oszt mehet a francba!!! Majd legkozelebb ha megint szuksegem lesz egy faszra szolok, addig hess innen!

Szoval nem teged hasznalnak!!!! Egymast hasznaljatok ugyanarra a celra. Azert ez nagy kulonbseg am!

A maszturbalasrol meg annyit, hogy talalkoztam egy novel, akit nem lehetett mar termeszetes modon kielegiteni emiatt. Persze majd leszolnak ezutan es "nem lesz tole semmi bajod" stb szetereotip hulyesegek jonnek ezutan, de ez nem valtoztatja meg a tenyt, hogy holgyet ot ferfi dugta masfel oran keresztul felvaltva ... es nem ment. Szoval nem lehet jo vege! Csinalj mast! Tornazz, fussal.... vagy talald ki hogyan tudod elterelni a gondolatod a szexrol. DE ha mar vegkepp kifogytal az otletekbol es ugy kell dugnod, hogy mar alig birod visszatartani, hat keres egy szerencses lovagot es "hasznald"!

Szerintem jobban jarsz!

2016. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsot!!! Sajnos en tul erzekeny vagyok ahhoz,hogy ugy tudjam gondolni,hogy en hasznalom ki a pasit es nemcsak arra tart jonak,vagy konnyuverunek...

Es ezt tudja a pasi is:/


Kielegiteni meg amugy se tudnak mert huvelyi sose volt nekem.

Csak ugy tudok szex kozbe is ha magamnak csinalom.

Ha a pasi csinalna kezzel az kinkeserves lenne mert baromi hosszu ido mindig...

2016. aug. 6. 02:00
 23/24 anonim ***** válasza:

"Kielegiteni meg amugy se tudnak mert huvelyi sose volt nekem. "


Attól még ki tud elégíteni egy férfi is, vannak nekünk is ajkaink, ujjaink...


Egyébként pedig amíg nem tudsz bízni az emberekben, és attól félsz, hogy mindenki csak megfektetni akar, addig nem is fogsz mást találni.


Randizz, beszélgess a férfivel, mielőtt lefekszel vele, építs bizalmat, és hagyd, hogy megdolgozzon azért, hogy megkapjon. Aki csak egy gyors numerára hajt, az nem fog sokáig udvarolni.



(29 éves vagy, a legszebb korszak egy nőnél, nem kellene elásnod magad, hogy a férfiaknak csak szexre kellesz, így hagyod az egészet a fenébe)

2016. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves holgy!A hiba tenyleg a te keszulekedben van. Nincs rend a gondolaataid kozott. Ha nem lehet kielegiteni normalis vaginalis kozosules kozben, akkor szerintem beszeld ezt meg egy szakorvossal. Ennek nagyon sok oka lehet es itt mi csak talalgatni tudunk. Raadasul az alapjan talalgatunk, amit toled hallunk. Ez azert baj, mert te sem tisztaban a helyzeteddel; azert vagy "bajban". Tehat eleve vesztett helyzetunk van. A fo vesztes pedig te vagy, mert nem tudunk segiteni.

Pedig van megoldas.

Az a ferfi akinek csak szexre kellenel, nem fog nemet mondani, ha elmesz vele setalni. Persze csak ha nem "foglalt". Szoval ezer fele keppen lehet becserkeszni egy ferfit; az elromlott "anyam-kinjatol" a nincs kedvem egyedul setalni-ig. :)

2016. aug. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!