Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak korai magömlése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak korai magömlése van, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Tudom hogy millió és megannyi kérdés-válasz van,csak szeretnék tapasztalatokat olvasni. Nálunk az a helyzet hogy amikor szeretkezünk és eljön a pillanat hogy behatoljon 10 másodperc és elélvez. Így nekem esélyem sincs élvezni hogy bennem van,orgazmusról így álmodni sem merek,pedig nagyon vágyok rá. Beszéltünk erről a problémáról,de mindig azt mondja ő ennyit tud. Azt hozzátenném előtte hiába csinálom neki orálisan mindenhogy másodpercek alatt elélvez,így melyik nő élvezné...? Sokszor már lefeküdni sincs kedvem vele mert tudom hogy mi vár rám!

Ki hogyan oldotta meg ezt a problémát?

Én 22/N a barátom 27/F


2016. aug. 5. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Khmm...a párodnak kellene akarni megoldani...
2016. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség először jól megujjaz vagy kétszer elmész utána jól leszopod és csak utána jöhet a dugás..41F
2016. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27 évesen ez már komoly gond. Neki kellene a helyzettel foglalkozni. És a 10 mp meg pláne komoly gond, még a 3-5 perc is kellemetlen, de a pár mp... Vagy forduljon szakemberhez, vagy találjon ki ő valamit.
2016. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az elsot nyeld le.

Masodik menet csak hozna valami valtozast nem? Mert igy azert nehez 40 ev var rad. Gondolom szeretot nem akarsz. Vagy mar ez is felmerult?

2016. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk hagyd ott ezt a vadbarmot és keress normális embert... Ez a "férfi" lesz*rja, a te élezeted, csak egy tárgyként használ, mint egy állat. Az gondolom eszébe sem jut, hogy van keze, nyelve, vibrátor, egyebek...
2016. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már rég ott kellett volna hagyni! Sokan betegségnek állítják be, vagy ami mégrosszabb az az állítólagos "párod" akinek rohadt jó így, amúgy meg leszarja.

A magömlés agyban dől el! Fejleszthető még a tartós 2mp is a végtelenségig. Tapasztalat!

2016. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kötözd ki és irányíts te. Ha érzed, hogy nemsokára elmegy, akkor azonnal hagyd abba a farka izgatását. Egyébként kipróbálhatjátok még a prosztatájának masszírozását is, attól úgy el tud élvezni, hogy nem fog lelankadni.


22/L

2016. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

És csak te szopod le,ő sose nyal ki??

Csak berakja és eldurran? Az nagyon gáz!

Az "ennyit tud" is gáz magyarázat!

2016. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neki kéne gyakorolnia, ő tud ez ellen tenni. Gyenge magyarázat az ő ennyit tud... Inkább neki így jó és nem akar tenni ellene és még neked se akar örömet szerezni. Tanulható, van aki órákig is bírja!


Nekem is volt egy ilyen pasim, 1,5évig próbáltam segíteni, megoldani, ő el se jutott a teljes behatolásig, pár centi után elment de volt hogy előtte. Ott a második menet később max fél perc volt és mindig mondta hogy akkor már fáj neki az egész. Orvos persze ciki, oda nem megyünk...

2016. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a második menet általában tovább tart, már ha képes második menetre.

egyébként meg két dolgot tehettek, pontosabban ő tehet: van az elszorításos technika, azaz ha már nagyon érzi hogy elmegy, akkor szorítsa el a makk alatti részt, hogy elmaradjon az ejakuláció és csak nagyon lassan mozogjon benned. a másik pedig az orvos, ciki nem ciki, el kell mennie

2016. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!