Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártatok már olyan thai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már olyan thai masszázs szalonban, ahol izé. Le is . Tak a végén? :D Vagy valami történt a masszázson kívül?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem be egy ilyen szalonba holnap estére, és olyan kétértelműen néztek rám a masszőrnők, meg azt mondták, ruha nélkül masszíroznak, olajjal, és közben vigyorogtak. Meg nem is olcsó, szóval ezekből gondolom, hogy valami egyéb szolgáltatás is része a masszázsnak.

2016. aug. 4. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kérted, akkor nem biztos, de ki tudja. Legyen még nálad pénz, ha "rá kell dobni".


Thai lány egyébként?

2016. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, több thai nő van ott. De hogyhogy rá kell dobni? Masszáz közben egyszer csak mondják majd, hogy lehet több is, ha fizetek? Vagy szex után mondják, hogy több lesz a számla? Vagy hogy?
2016. aug. 4. 13:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélés nélkül nem fog többlet-szolgáltatást nyújtani, ne aggódj!

Ha utal rá (de magától nem hiszem,hogy fog) akkor megbeszélhetitek, de ha te szeretnél valamit egyszerűbb, ha udvariasan rákérdezel.

2016. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bummer ***** válasza:
100%

Azt "happy finish"-nek hívják és általában vagy valamilyen formában közlik választható extraként, vagy ha olyan helyen vagy ahol feltételezhetöen van ilyen, azt masszázs végén felajánlják pluszért.

Ha nem, akkor tuti hogy nem lesz.

2016. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akármi is lesz mindenképp írd le nekünk. Erre én is kíváncsi vagyok.
2016. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, igen így valahogy ahogy mögöttem leírták. Igen írd majd ide mi lesz a vége. :)
2016. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó rendben, én is ugyanolyan kíváncsi vagyok mint ti ! Lehet viszek rejtett kamerát, vagy legalább diktafont, hehe :D
2016. aug. 4. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
hehe:D kivi vagyok, amúgy happy ending az inkább ;) azért rákérdeznék előre h lesz e happy ending
2016. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olvasod, leírhatnád, mi volt a masszázs szalonban? Felkínáltak extrát? Kértél?
2016. aug. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Extra" csak a teljes, egy órás masszázshoz jár mint kiderült, és még rá kell fizetni, szóval abszolút nem éri meg szerintem ! :O Én a rövidebb, fél órás verziót választottam, ahhoz semmise jár, csak egy mosoly a végén :D

És nem kérdeztek rá, nekem kellett szégyenszemre megkérdeznem.

2016. aug. 7. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!