Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csináljam hogy barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam hogy barátom azt higyje hogy jó nekem amikor szexelünk?

Figyelt kérdés
21/L vagyok. Párom 23/F.

2016. aug. 2. 13:44
1 2
 1/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
79%
Esetleg élvezd.
2016. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
azt mé' akarod, ha nem élvezed? Van élet agy nélkül is hurrá
2016. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Inkább azt mond el neki, hogy miért nem jó? Vagy mit csináljon másképp? Kielégít rendesen? Foglalkozik veled? 36F
2016. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó vele, akkor mondd meg neki, hogy mit csináljon másképp, de ne színlelj. Azzal sokkal jobban megbántod őt, mintha őszintén megmondanád, hogy mire vágysz, vagy mit akarsz másképp...
2016. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de most mind a kettőtöket be akarod csapni?

Ha nem akarod vele, akkor miért csinálod?

Nem értem a szitut.

Szexelni valakivel jó és élvezetes dolog nekem is és a partneremnek is. Ha nem akkor nem csinálom, ennyi.

2016. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szüleink is elég jó barátok és örülnek, hogy mi járunk. Szeretnék ha össze is házasodnánk idővel.
2016. aug. 2. 13:51
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Nő létedre ne legyél már ennyire mocsok és álszent hogy színlelni akarsz. Miért nem tudod kinyitni a szád és meg mondani párodnak hogy nem jó amit csinál. Esetleg segíteni neki hogy hogyan lenne jó neked is.. Milyen kapcsolat az ahol nem beszélik meg a problémát? Ha már színlelni akarsz akkor te nem is akarod élvezni a szexet vagy mi? Nem lenne egyszerűbb együtt ki tapasztalni, hogy neked mi és hogyan lenne jó? 22 / L
2016. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
és? Anyádéknak kell vele együtt élni majd?
2016. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátnőm aki azért szakított a pasijával mert nem tudta kielégíteni! Én mikor 21 voltam akkor 30 év körüli barátaim voltak,nem kellet színlelnem soha, mert mindig élveztem.
2016. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne hazudj neki..!! Inkább szakítsatok ! Ha nem akarsz, " nem lehet " ( nem tudjuk az okát, szeretet nélkül miért vagy vele ? ) Lazulj el és élvezd, mind kettőtökért !! ;) :)
2016. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!