Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexpartner kereső oldal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner kereső oldal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom volt már ilyen kérdés, de melyik a leginkább sikeres szexpartner kereső oldal? Ahol nincsenek kamuk, és ha lehet legyen ingyenes. Ha fizetős az sem gond.

Melyik oldalt javasolnátok erre?


2016. júl. 19. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Akár itt is próbálkozhatsz. Nekem már több szexpartner is összejött innen.
2016. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Innen? hogyan?
2016. júl. 19. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg ez a legjobb oldal rá, az én tapasztalatom szerint is :-D

De kamu mindenhol van, tanulj meg szűrni! Én eropolison szoktam még találni normálisakat.

2016. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyeled a Szexualitás kategória kérdéseit és válaszait. Ha valaki olyan dolgot ír, ami alapján úgy véled, hogy ágyba lehetne bújni vele, akkor dobsz neki egy privátot.
2016. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. júl. 19. 11:40
 6/9 anonim ***** válasza:
goldengate.hu, illetve eropolis.hu. Szerintem. :)
2016. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig: gyk 1 db, GG 1db, eropolis 0 db. De nem megy túl gyorsan hiába nézel ki jól akkor sem. F
2016. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt az eropolist megnéztem és valami nagyon ős gagyinak tűnik. és sacc azt látom, hogy elhízott, nem éppen fiatal nők is diktálnak, hogy mi kell nekik. mert gondolom kevés a pasi és van akinek ez is jó.


Most így ez alapján nehéz elképzelnem egy olyan szexpartner keresőt, ahol valami normális életet fedő társaság lehet. Mert egy sacc OK nő már tud máshogy találni valakit, aki lefekszik vele. Ha viszont a nők átlag alattiak, akkor viszont azok a pasik, akiknek ez is kell is egy speciális kör lesz.

2016. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd este átnézem őket, vagy ha lesz rá időm, de így első ránézésre nekem is ez a benyomásom, mint neked utolsó válaszoló! :D
2016. júl. 19. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!