Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy férfi létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy férfi létemre hatalmas vágyat érzek arra, hogy a szájammal kényeztessem alul a lányokat?

Figyelt kérdés

Érdekelne mi a hölgyek véleménye arról, ha egy férfi nagyon vágyik arra, hogy szájával kényeztethesse a pincijukat. Sajnos még nem szerencsém hozzá, mivel még barátnőm sem volt soha. :(

Fiú ismerőseim mind gáznak titulálták és kicikiztek ezen vágyam miatt, mert ők már korábban csinálták barátnőjükkel és nem volt jó élmény számukra.

Valóban olyan rossz a férfiaknak? Lányok ti mennyire igénylitek?



2016. júl. 17. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Kamu... :D
2016. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem csinálni, de nem minden lány vevő rá, legfőképpen azért, mert rossz élményeik vannak róla.. na de amikor én csinálom öreg.. :D jó azért nem.. (de). 22F
2016. júl. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En imadom! :)


N

2016. júl. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
nekem csak egy pici élményem van róla hogy milyen és ráadásul aki csinálta csak 2-3 percig és nagyon óvatosan nekem tetszett és alig várom hogy valaki újra csinálja
2016. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te még fiatal vagy ugye? Vagy a fiú haverjaid furák... Puncit nyalni az egyik legjobb dolog, az ember teljesen fel tud izgulni tőle. És nem 2-3 percig kell csinálni, hanem ameddig a csaj a csúcsra jut. :-)

F

2016. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Na a kis haverjaid nem férfiak, az biztos...

10 nőből 9 igényli, de sokan nem kapják meg, az ilyenek miatt, mint a gyík haverok. Gondolom, a szopàst azér elvárják...

2016. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fiatal vagyok,mégis imádok nyalni és a csúcsig abba sem hagyom,az összes barátnőm imádta és a jelenlegi is átlagban napi kétszer igényli plusz még a sex :) a legjobb ha jó hangos imádom a női orgazmust 17/f
2016. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha borotválva van tényleg nagyon erotikus, de mi van ha bozontos ? Ezt melyikőtök szereti ?
2016. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én minden csinos nőt kinyalnák és nyelvvel mélyen dugnám mindnek más illata van imádom 40es ff
2017. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ha nyal a barátom.. Meg ha utána a mellemet is bekapja.. uhh
2017. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!