Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok szex közben zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
Persze ezt nrm úgy értem hogy be a fülest és kész hanem mondjuk hangfalakon kicsit nagyobb hangerőn. És hangulathoz függő zenét? Itt pl arra gondolok ha vadul csináljátok akkor rock (acdc,guns n' roses) ha romantikusan akkor meg valami romantikus számot?
2016. júl. 14. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezt azért kérdezem mert számomra hihetetlenül izgató lenne😅😊
2016. júl. 14. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Zenével is jó... De Nélküle se rossz.. :D

Tud hozzá adni a hangulathoz ;) de nem vág életbe :D

2016. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi megy a tv-ben vagy hogy mi van épp bekapcsolva :D De szerintem többnyire a zene nem befolyásolja a szexet..ha szeretsz valakit vagy csak kívánod akkor az a lényeg és nem a zene :D
2016. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Persze, szovjet indulókat.
2016. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem zavarna a hangos zene. A halkabbal nincs bajom a háttérben, nem ragaszkodom a süket csöndhöz, de a direkt szexelésre tartogatott zene nekem erőltetett és eltereli a figyelmemet.
2016. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Én észak-koreaiakat.
2016. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!