Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell kicsit húzni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kicsit húzni egy srác agyát?

Figyelt kérdés

A barátomat szeretném kínozni ahogy ő szokott engem :)

Én annyira nem értek hozzá. Mi az ami egy fiút igazán felizgat, annyira hogy ne bírja ki hogy ne teperjen le? :D


2016. júl. 13. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Add nehezen magad
2016. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el sztriptizelni, de elötte mond neki, hogy csak akkorlesz sex ha ott marad fekve az agyon miközben sztriptizelsz. Hafelall vagy magahoz huz bukta. Eleg kinzas lesz ez neki. ;)
2016. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Publikusan pl. étteremben vagy kávézóban simogasd a combját, farkát, szintén publikusan valami eldugott helyen kapd el, és amikor elkezdenétek az akciót, csitítsd le, hogy majd otthon. küldj neki erotikus üzeneteket melóhelyen, akár hívd fel és mondd el mit csinálsz vele ha hazaér:D engem ezek nagyon feltüzelnek, hazaérek és nekiesek az asszonynak:) eleg jo kis kalandok kerekednek ki ebből ha elég merész vagy
2016. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fektesd le, mondd neki hogy nem nyúlhat se hozzád se hozzá és a farkához közel kezdj el masztizni, és nyögni, az biztos kínzó lesz neki :D
2016. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Erdey Julcsi válasza:

Én ilyesmi üzeneteket írtam régen a barátomnak:


Kellesz nekem, kell a széles vállad, a kezed, ami néha a bugyimba téged. Fekete tanga van rajtam, fekszem az ágyon és lassan simogatom magam. A mellemről áttérek a finom, friss babpuncimra, először kint, majd bent simogatom. Lassan feldugom magamnak egy ujjam, közben hangosan nyögök és vonaglok. Már csak a te vastag farkas hiányzik, várom, hogy belém hatolj és keményen megdöngess!

Várlak haza, pussz!


Azóta sajnos szakítottunk, most egyedül vagyok, de annó ez mindig bevált :3 Sok sikert!

2016. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Privat zuhe Julcsinak 3 2 1 .. :D
2016. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Erdey Julcsi válasza:
Oh, én csak az értelmesebbekkel kezdek ;)
2016. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tenyleg erdekelne egy ilyen kommentre hany privat uzenet erkezik? :)
2016. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogj egy üveg sört és kezd el szép lassan a lefolyóba csurgatni.
2016. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ókori egyiptomiak nagyon értettek ehhez. Mikor meghalt, a fáraónak az orrán át húzták (ki) az agyát, hogy aztán azt különböző edényekben a mumifikált tetem mellé helyezzék...
2016. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!