Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok olyan csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan csaj aki szereti az anált? 21F

Figyelt kérdés
Jó lenne már valakit igazán seggbeba*ni
2016. júl. 12. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Dugj fel magadnak egy jó vastag uborkát és megtudod hogy milyen érzés egy lánynak... Persze van aki élvezi.. De a legtöbb csaj csak a párja kedvéért eltűri a fájdalmat... Bár a szex a kölcsönös örömszerzésről szól. És az már régen rossz ha valaki csak a párja kedvéért megy bele és tűri. 22 N
2016. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ajánlom a végbéltükrözést. Próbáld ki párszor, aztán majd utána gondolkozz el ezen újra.
2016. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Én imááádom! :) de csak akkor ha olyan a hangulatom.

Nekem nem arról szólt, hogy elviseljem a fájdalmat, és ezzel okozzak örömet a páromnak, akinek ilyen pasija van az nem egy férfi hanem egy önző állat! Ehhez sok türelem, odafigyelés, és bizalom szükséges.

25L

2016. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Végre egy normális nő
2016. júl. 12. 19:31
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Már nem azért de nem azért lesz normális egy csaj mert engedi a seggbe kukit... Azért elég durva hogy ilyen mélyre süllyedt ez a világ hogy már csak akkor normális valaki ha alap az anális szex...
2016. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az hogy alap de nem ítéli el mint ti
2016. júl. 12. 19:41
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Na ezért nem találsz!!! Valakit se..be,,szni.

Ennyit tudsz,meg a nevedet.

A stílusodból látszik hogy egy türelmetlen ember vagy,s még a normál szex előtt erőlteted a lánynál a "se..beba...atlak" dolgot.


Ismerkedj,szexelj,majd térj a lényegre.

Ilyen bugris stílussal még egy prosti is elhajt mint a magzatvizet.

2016. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

képzeld el hogy seggbekukizod a nődet mert szeretitek.

oké semmi gond. mindenkinek szive joga eldönteni mi szeret.viszont késöbb komoly egészségügyi gondjai LEHETNEK a párodnak(pelenkázni kell,végbélrák,stb,)

2016. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mimnél többet hajtod annál, később jön az anál :))))
2016. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az anál dolog elég rendesen megosztja a társadalmat... Magamat tekintve, basszus, ott jön ki a fekália... Ráadásul az a lyuk nem rendelkezik azokkal a védekezési mechanizmusokkal, mint a punci. Na meg, ott van az az édes lány, csodálatos puncival, mégis miért jutna eszembe a másik lyukba dugni, amikor a punci olyan nagyon jó, és pont a pénisz befogadására teremtődött?


Egyszer voltam együtt egy idősebb nővel, és ő kérte, hogy dugjam seggbe, hát mondom jóvan, egyszer élünk. Szóval kipróbáltam. Természetesen csak gumival voltam hajlandó. Az első fél percben egész jó volt, szűk volt, de utána kitágult a gyűrű is, és aztán gyakorlatilag nem éreztem semmit. Mintha egy harangba dugtam be volna a farkamat.


Szóval én máig nem értem, hogy a pasik miért vágynak erre, engem kifejezetten taszít. Számomra természetellenes. 37/F

2016. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!