Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » +30-as férfiak! Hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+30-as férfiak! Hány éves volt a legfiatalabb lány akivel szexeltetek?

Figyelt kérdés
Ha még nem,mennyi a legalsó korhatár nálatok amire azt mondjátok, hogy még belefér?

2016. júl. 9. 17:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%
23 éves volt a csaj. S nagyon akarta. Valójában ő szedett fel engem és pipált le, első alkalommal. 36 voltam akkor.
2016. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
35%
Mi vagyunk szingli genyók? :) Nem én nekem vannak beteges hajlamaim és el kell keserítselek, azok a férfiak képesek ilyen fiatal lányokkal együtt lenni akik a saját korosztályukban sikertelenek és nem tudnak érvényesülni. Ráadásul ez abszolút elképzelhető, ha gyakorin előforduló férfiak szánalmassági rátáját nézzük.
2016. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

20 volt a legfiatalabb. Az alatt túl fiatal még (legalábbis számomra).

38F

2016. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
20-nál több tuti nem :)
2016. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
79%
Na akkor ebben legalabb abszolut egyetertunk, hogy pawa gyerekek megszegyenitoek a ferfi nemre. Amit leirtal abban abszolut igazad van, csak pont hogy egy kicsit se tartozik ram. :) 18-as voltam, ekezetert bocsi.
2016. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Ildike17 ***** válasza:
83%

Én 17 vagyok.

Legyen az páwa, vagy rocker, vagy egy teljesen normális 16 18 éves. Tapasztalatból mondom hogy 25 alatt a pasik nagy része k u r v a g á z az ágyban, udvarolás terén.

Nem tudják hova és mikor kell nyúlni. Pl ha punciba nyúlnak, azt sem tudják hogy mikor kell felül dörzsölni, mikor alul.

Vagy ha azt kérem hogy tövig nyomja, akkor tiszta erőből belém döfi. Mellemet fülemet egyik sem nyalja puszilja. Szóval egy szónak is száz a vége, bénák, tapasztalatlanok, semmi férfiasság nincs bennük.


Én is ha bulizni megyek, általában a 30 évesekhez közeledek. Teljesen máshogy veszik a jeleket, egyből udvariasak... persze tudják hogy nem csak táncolni megyek oda. :D

Az ágyban van hogy már a nyúlkálástól, nyalástól elmegyek mert tudják, hova, mikor kell nyúlni.

Tudják mikor kell megemelni a fenekemet, ha tövig nyomják, és hogy olyankor nem durr bele, hanem finoman óvatosan. Magyarul sokkal de sokkal jobbak tapasztaltabbak az ágyban.

2016. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%

#18-as látod látod.

Itt egyből két csaj is ezt mondja. :D

Nem azt mondom, hogy mind ilyen, de ha lemegyek srácokkal inni, táncolni, az este közepére min két 17-20 éves ott rázza velünk, és ez minden alkalommal így van.


És most őszintén, te is, örülni fogsz, és kihasználod majd a helyzetet.

2016. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
94%
17 volt a csaj, én meg 32.Egy buliban jöttünk össze, egyéjszakást volt, de nem bántam meg!
2016. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

Akikről beszéltek beteg lelkűek.

Azok KISLÁNYOK.

13-14-15-16 éves gyerekekre mentek rá?

S még büszkék is vagytok rá?

A te%ti gyerekeiteket is egy ilyen FAJTA ember döngeti?

Ja elnézést az ilyen "férfinak mondott" egyedeknek nincs vagy ne is legyen gyereke.

2016. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
49%

Még mindig nem mi megyünk rá.

És még mindig nem gyerekek.

17-18 alá nem megyek. Ha odajön, mert ők jönnek oda (!), akkor elzavarom ha látszik rajta, hogy nincs ehhez felnőve.

Amúgy meg ha kirakja mindenét, és jelzi hogy vihető, nehogy már személyit kérjek tőle. :D

Köszönd meg ennek a társadalomnak, ja meg a mai tini "fiúknak".

Én sem voltam katona, na de ezek a mai anyám-asszony katonái... :D

2016. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!