Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők fel tudnak egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők fel tudnak egyáltalán izgulni egy csont és bőr férfire?

Figyelt kérdés
Szexben volt már részem, de úgy érzem, mindig inkább csak kínlódás volt nekik, vagy érzelmi okokból vállalták (velem, hogy mással, aki így néz ki, mint én, nem tudom, milyenek voltak). Tapasztalatok, sovány társaim?
2016. júl. 8. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudnék. Mellesleg egy csontkukac csávóval kényelmetlen a szex... Nem kellemes mikor nyomja a csontja a szemérem csontom. 22 N
2016. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos van, akinek tetszenek a vékony fiúk...
2016. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem mert nem jó látvány
2016. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem bántásból 3-as, de: a narancsbőrős fenekű, meg a hordóhasú nők szerinted vonzóak? Csak egy ártatlan kérdés... :)
2016. júl. 8. 22:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezzel csak arra akartam utalni, hogy eddig elnéztem, sőt még szerettem is, de ha cserébe undort kapok...
2016. júl. 8. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:
magasvékony reloaded
2016. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magas, átlagosnak mondhatom magam.
2016. júl. 8. 22:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pl igen. Tetszik a barátom úgy ahogy van és ő is elég vékony. Persze az érzelmi kötődés több, de nekem esztétikailag is tetszik a kinézete.
2016. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

,, A kérdező kommentje:


Nem bántásból 3-as, de: a narancsbőrős fenekű, meg a hordóhasú nők szerinted vonzóak? Csak egy ártatlan kérdés... :) "



Támadjuk, mert nem húzta az egódat, igggeeen!

2016. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

őszintén bevallom, hogy nem

volt egy 180cm/50kilós pasi, aki egy időben nagyon nyomult rám, de még attól is viszolyogtam, hogy közelemben legyen

2016. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!