Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti élvezitek hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti élvezitek hogy ha leszopnak titeket?

Figyelt kérdés
Mert a páromat szoktam csak anekem annyyira nem olyan jo de ha ti élvezitek..
2016. júl. 8. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én személyesen a rendes aktust jobban élvezem. Van egy kis gátlásom, hogy a partnerem szájába élvezzek.
2016. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű kín ez nekünk, csak a nők kedvéért hagyjuk.
2016. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez nagyon technika függő...meg érzelem...

pl volt barátnőm amikor csinálta, szerintem nem volt jó a technikája, de inkább érzelmi dolgok miatt volt jó, hogy miattam teszi...


23F

2016. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan fiú aki nem, de azért a nagy átlag szerintem azért nem a kínok kínját állja ki közben...
2016. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem sok érzéked lehet az erotikához, ha nem tudod élvezni, hogy orálisan kényeztesd a párod. Engem totál felizgat, amikor a számban érzem, a nyelvemmel körülölelem a férfi éledező hímtagját. Imádom, ahogy elkezd pulzálni és dagadni az ajkaim közt, szinte én is vele együtt érzem át a gyönyört, amikor rászorítok a számmal, és tolom be mélyre, egészen a torkomig. És amikor az előváladék ízét érzem, tudom, hogy jó úton haladunk. Izgat a lüktetése, miközben hallom nyögéseit, szaporodó zihálását, majd jön a robbanás és a szétáradó spermát nyelem, csak nyelem, és kenem az arcomra, a mellemre, mindenhova... Már a gondolatától is felizgulok. Aki ezt nő létére nem érzi át, annak nem irigylem a pasiját... 34/N
2016. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalatom szerint sajnos kevesen tudják fogazás nélkül csinálni, de aki tudja az nagyon jól esik.
2016. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kettes, pacsí!
2016. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6-os, téged minden nő össze vissza harapdált eddig, vagy mi?
2016. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a nők nem erőltetnék, hogy ők a szájukban élvezik a legjobban, akkor szerintem egy férfi sem hagyná!
2016. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Daidalosz ***** válasza:
Az jo, pont ugy mint pucit nyalni. Ha nem szereted akkor ne csinald. Ha a pasid eroszakoskodik akkor rugd ki. A szexben csak azt szabad csinalni ami mindkettonek jo.
2016. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!