Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nyári szünetben többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nyári szünetben többet masztiztok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. Van párom aki tökéletesen kielégít nincs szükség misztira... Régebben meg nyáron dolgoztam 8-12 órákat a dög melegben szóval örültem annak ha a napi mocskot le moshattam magamról és be feküdhettem az ágyamban. Szinte rögtön elaludtam... Volt olyan is hogy hajnalban kelltem Diákmunkával későn értem haza hulla fáradtan zuhany és meg váltás volt az ágy. szóval eszembe se jutott hogy én most masztizzak vagy keressek egy pasit aki majd megdug. 15 éves koromban kezdtem el nyárimunkázni és az összes nyáriszünetem ebből állt. A hétvégéket ha épp nem volt meló akkor strandon vagy vízparton töltöttem. 22 N
2016. júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen,mondhatni egesz nap nedved,felizgatott vagyok. Mondjuk suliban is igy volt minding csak ott fugyelni kellett az orara... 14/lany
2016. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!