Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, akik gyerekkoru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik gyerekkorukban valamelyik rokonuk hátán sétáltak, taposták, miért esne ezt egy normális, de ilyen fétisben szenvedő pasinak megtenni?

Figyelt kérdés
(Bizalom kérdése az egész,és van aki korrekt is)
2016. júl. 3. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert azóta mondjuk megnőttek? Engem a taposásban mindig is az zavart (azon kívül hogy nem értem miért szexi meg miért jó) hogy nem akarok kárt okozni abban aki ezt szeretné. Ráállok erre összetörik valamije, megreped valamije, stb stb, nem akarok ilyet kockáztatni.
2016. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Természetesen ezaz egész súlyfüggő,tapasztalat nélkül ne is kezdj bele,aki otthon van a témában az tudna erröl mesélni neked!Hány kg vagy 1-es?

A taposáshoz szinte mindig csatlakozik,cipő,csizmaimádat is!

2016. júl. 3. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
52, de akkor is. Nem merném és akarnám megtenni. Partneremnek nincs igénye ilyenre szóval nem is szükséges beletanulnom szerencsére, csak a gyerekkori dolgokat a felnőttel így összekötni nem túl logikus.
2016. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
en gyerek korombAn neha setaltam apukam hatan,hogy igy maszirozzam 😄 de kb 15 20 kilos lehettem :)
2016. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es és jelenleg hány kg vagy?
2016. júl. 3. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert gyerekként játék volt. Felnőttként meg másképp értékeled a dolgokat.. 22 N
2016. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
most 50 kilo vagyok :D
2016. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os igazad van,de szerintem 2normális,korrekt ember simán megtudná ezt beszélni,oldani értelmesen

Neked is volt ilyen élményed?

Én mikor kissrác voltam a néném hátán sétáltam 35kilóssan

2016. júl. 3. 12:32
 9/10 Komolyan mondod? ***** válasza:
91%
Nevetseges, hogy mindenkit vegigkerdezel, hogy hany kilo...Szerintem kicsi ra az esely, hogy itt talalsz olyan embert, aki vegigsetal rajtad. Ez mar beteges...
2016. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es ez az oldal pont ezért van,hogy megtudjam más véleményét, a Te véleményed provokálás,kukába való
2016. júl. 3. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!