Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés
A férjem különbözö videokra maszturbál a heti 3-4 alkalommal. Havi 2-3 a sex köztünk. Mikor fel hozom a témát az a válasz ,hogy jaj olyan régen volt? Vettem füzöt, harisnyát stb.... 29 éves vagyok a férjem 35 szerintem a sex az nem korhoz kötött. Ez 5 éve így megy és már 1000 át beszöltem velle. Mindig az a vége ,hogy jobb lesz meg stb.... NEm csal meg és se öt de nem tudom ,hogy ennyi sex mellet meddig folytatodik ez a házaság. Szó sincs rola ,h nem szeretem csak nekem ez kevés heti 2-3-al teljesen ki lennék egyezve. Csak normális választ írjatok. Köszi
2016. júl. 2. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a szex igénye megvan, csak te nem vonzod annyira már. Valószínűleg nem csal meg, de azért nem kíván annyira már. Nem neked kellene változnod, de mégis újításra vágyik. Szerintem menjetek el valahova, kicsit kiszakadni a hétköznapokból. VAgy menj félre, de ezt lehet erkölcsileg nem fogod fenntarthatónak tartani.
2016. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kendrazoltan ***** válasza:

kedves 6-os...


Te komolyan arra buzdítod a kérdezőt, hogy tartson szeretőt? Milyen ember vagy te b....szki? Az eszem megáll...undorító világot élünk, amit az ilyen vérlázító oldalak, mint a viszony.hu és térsai csak tovább rontanak...az emberekből kiveszik az őszinteség és az egyenesség...és ha valakiben még van belőle, azt ilyen retardáltak buzdítják arra, hogy engedje el a becsületét...mi a f....sznak az, nem?

2016. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyerek van?
2016. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!