Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, részleges körülmetélés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, részleges körülmetélés után csúnyább a pénisz?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja RKM-en estem át, azóta merev állapotban a fityma nem húzható a makkomra. A maradék fitymám is úgy néz ki, hogy jön egy vastagabb bőrréteg a péniszem tövétől és (pont) a makkom mögött egyszer csak véget ér, szóval nem vékonyodik el. Hegg, seb nem látszik, úgyhogy attól nem lett csúnya, csak ez a "hirtelen befejeződés" olyan fura.

Mit gondoltok?



2016. jún. 27. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Az én páromnak 15 éves korában lett körülmetélve a pénisze mert le volt tapadva. Nagyon szép a pénisze Imádom és sokkal élvezetesebb a szex vele mint az exemmel akinek meg volt a fitymája. Higiénikusabb mintha lenne rajta fityma. Nem büdösödik be nem úgy mint a hagyományos pénisznél mert hiába mossa meg egy idő után szaga van és kiábrándító. 22 N
2016. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem láttam még ilyet, de ahogy leírod, nem zavarna. Abszolút elfogadó vagyok.
2016. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Holnap csinálok képet, ha esetleg úgy könnyebb elképzelni.

Sajnos ezt elég nehéz leírni.

2016. jún. 27. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!